in dit nummer: In november kunt u uw stem uitbren gen tijdens de waterschapsverkiezingen. Het personenstelsel is vervangen door het lijstenstelsel. We hopen natuurlijk dat deze gezamenlijke landelijke verkie zingen de aandacht op de inhoud en het belang van het waterschapswerk vestigen. De voorlichting voor poten tiële bestuurders is inmiddels gestart. Niet alleen de verkiezingen vragen om aandacht voor ons werk, ook de vele investeringen die op de begroting van dit jaar staan, leiden tot heel veel zichtbaar werk. Het versterken van de steenbekleding van dijken, dat we samen met Rijkswaterstaat uitvoeren, omvat dit jaar acht projecten in ons hele gebied. Daarnaast zijn we begonnen met het versterken van de zwakke schakel in de Westkapelse Zeedijk. In het najaar volgt de versterking van dijk en duinen nabij Vlissingen. En in april hebben staatssecretaris, gedeputeerde en dijkgraaf handtekeningen gezet onder het Hoogwaterbeschermings programma, waardoor de komende jaren nog meer dijkversterkings projecten in uitvoering komen. Maar niet alleen grote investeringen zijn van belang, lees in deze Waterwerker ook over de zaken die niet zo zichtbaar zijn, maar toch van groot belang. Dijkgraaf de aanhouder wi W.A. Gosselaar Waterwerker wordt vier keer per jaar uitgegeven door waterschap Zeeuwse Eilanden, ledereen die geïnteresseerd is, krijgt hem gratis thuis gestuurd. Redactie Joséphine van Belzen [JvB], Linda van Dijke [LvD], Ella Marteijn [EM], Sandra Minneboo [SM], Beatrix Murre [BM], Christine Reule [CR] en Danielle Steijn-Laing [DS] Fotografie Rudy Visser Vormgeving en opmaak BOOM® Creatie en Communicatie, Goes en Breda Druk Jumbo Offset Goes ISSN 1385-6413 Redactieadres en informatie over gratis abonnementen Waterschi Zeeuwse Eilanden, t.a.v. Communicatie, Antwoordnummer 700 4330 WB Middelburg Tel. 0118 - 621000 Fax 0118 - 621990 E-mailcommunicatie@wze.nl Websitewww.wze.nl.

Scheldestromen/de Waterwerker | 2008 | | pagina 2