kortom noodzakelijk BE W. EX. Het nieuwe bestuur, dat 8 januari 2009 aantreedt, ziet er toch wel even wat anders uit door de deelname van belangengroeperingen en politieke partijen. Sowieso zijn we teruggegaan van vijfen dertig naar dertig bestuurders, maar we kunnen in 2009 van die dertig ook zestien nieuwe gezichten verwelkomen. Hiernaast ziet u hoe de eenentwintig verkiesbare zetels verdeeld zijn over de diverse partijen. De negen overige zetels zijn ingevuld door het Bosschap (1), Kamer van Koophandel (4) en Zuidelijke Land- en Tuinbouworganisatie (4). Bent u benieuwd naar het complete overzicht? Dat kunt u vinden op onze website www.wze.nl/verkiezingen. (CR) Christenunie 2 Partij van de Arbeid (PvdA) 3 Algemene Waterschapspartij WZE 1 Water Natuurlijk 3 VVD 2 Christen Democratisch Appèl (CDA) 4 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 4 Partij voor Zeeland 2 Hoe maak je kinderen bewust van hun waterverbruik? Dat is voor ons een belangrijke taak. Daarom heeft het waterschap zes nieuwe leskisten met het thema 'Wees Wijs met Water' ontwikkeld voor groep 7 en 8 van het basisonderwijs. In september zijn de leskisten door dijkgraaf Gosselaar overhandigd aan de coördinatoren van de milieueducatiecentra uit Walcheren, Schouwen- Duiveland en de Bevelanden. Kinderen van basisschool 't Klinket uit Koudekerke waren bij dit heugelijke feit aanwezig en gingen als eerste met de leskist aan de slag. In het lesmateriaal komen allerlei zaken aan bod die met water te maken hebben. Denk aan de water kringloop, drinkwater en afvalwater. Het lesmateriaal is erop gericht om duurzaam gebruik van water bij kinderen te stimuleren. Enthousiast? U kunt de kist gratis lenen bij een van de milieueducatiecentra. (EL)

Scheldestromen/de Waterwerker | 2008 | | pagina 3