bedankt klacht? meeste burgers afschrapen bermen "Ik denk dat de opvolger net zo. mmunicatie@scheldestromen.nl Ondanks de zorg en aandacht waarmee wij ons werk uitvoeren, kan het gebeuren dat er iets fout gaat. Of misschien hadden wij u gewoon beter kunnen helpen. Meld daarom uw klacht. Onze klantenmanager Joséphine van Belzen gaat er graag mee aan de slag. Uw reactie stelt ons in staat ons werk beter te doen. Onze klantenmanager is bereikbaar via klant@wze.nl of 088-246 1621 (lokaal tarief). niet een dergelijk vrolijk en vlot magazine verwachten van een overheidsinstantie!' Een van onze lezers over de Waterwerker, ons vorige blad. Hopelijk waardeert u deze Aan de Oude Kleverskerkseweg, aansluitend aan de Dorpsstraat in Kleverskerke, zijn bomen weggehaald en nieuwe boompjes geplant. Het zag er mooi uit maar inmiddels ligt er veel hout. Zou u dit prachtige stukje willen opruimen? Met vriendelijke groet, L. Boileau, Kleverskerke Bedankt voor uw melding. De rommel en het hout worden vandaag opgeruimd. Er lag inderdaad nogal wat rommel van hutten die daar in het verleden zijn gebouwd. De afgelopen week werden er rondom Oud-Sabbinge bermen afgeschraapt. Waarom wordt dit gedaan? Bij onze woning is een stukje van vijftien meter afgeschraapt, dat is jammer want wij lopen en parkeren nu in de modder. Waarom is dit stukje ook mee gedaan en wordt dit opnieuw ingezaaid? Met vriendelijke groet, L. Sandee, Oud-Sabbinge We graven de bermen af om de weg beter te laten afwateren. Wanneer er water op de weg blijft staan, is de ondergrond verzadigd en kan de weg minder belasting hebben. Daardoor kan er schade aan de weg ontstaan. Over enkele weken zaaien we de berm handmatig en/of machinaal in. Daardoor is er in de zomer weer een mooie groene berm. Wel heel laat maar toch wilde ik nog mijn dank uitspreken voor het mooie resultaat waar het waterschap voor gezorgd heeft bij de voormalige veerhaven Kruiningen. Als bewoners van Kruiningen doen wij graag een rondje langs de dijk. En dat is nu nog aantrekkelijker geworden. Want we kunnen nu vanaf de 'Punt' - bij de Radartoren tot aan de hoek bij de veerhaven - fietsen of lopen. En daar bij de veerhaven hebben jullie twee bankjes gezet waar wij heerlijk naar de Schelde kunnen kijken. Dat is daar een net wat rustigere hoek dan bij de Punt. Daar genieten wij enorm van. Ook kunnen we daar nu gemakkelijk de dijk weer verlaten richting dorp. Nogmaals waterschap, onze hartelijke dank voor deze mooie voorzieningen en mogelij kheden. Met vriendelijke groet Adri Kik, Kruiningen 11

Scheldestromen/de Waterwerker | 2010 | | pagina 11