Win een polo klimmen en klauteren natuurspeeltuin Terneuzen Nee, we geven geen auto weg. Maar u maakt wel kans op een Scheldestromen poloshirt. In fris groen of hip lila. Dijkgraaf Toine Poppelaars ging u reeds voor als drager van het shirt en neem maar van hem aan, dat het ook u als gegoten zal zitten. Wat moet u er voor doen? Stuur een mail naar communicatie@scheldestromen.nl of een briefkaart naar antwoordnummer 700, 4330 WB in Middelburg en laat ons weten waarom juist u deze verdient en wanneer u van plan bent de polo te gaan dragen. Vergeet uw maat niet te vermelden! In natuurspeeltuin De Boomhut aan de Otheense Kreek is geen wip of schommel te vinden. Poelen, bruggetjes van takken, een buizenstelsel en veel 'omgewaaide' bomen zorgen voor een hoop klim- en klauterplezier. In de natuurspeeltuin kunnen kinderen lekker vies en nat worden. En zeg nu zelf, wat is er voor een kind leuker dan onder de modder, moe maar voldaan weer thuis komen, waar een lekkere kop warme chocomel klaar staat? De Boomhut aan de Evertsenlaan in Terneuzen is open op woensdag en zaterdag van 13 tot 18 uur en op donderdag en vrijdag van 15 tot 18 uur. 45 optredens van 15 dweilbandjes. Op 26 september staat heel Hansweert op zijn kop. Voor de tiende keer alweer organiseert muziekvereniging Scheldegalm het dweilbandfestival. Overal in het dorp klinkt tussen 13.00 en 18.00 uur muziek. Ook kunt u aanmonsteren op de rondvaartboot die vier maal uitvaart. Elke keer met een ander bandje aan boord. Dus wilt u de dijken van het waterschap eens vanaf het water bekijken, dan is dit een unieke kans. De muziek krijgt u er gratis bij. De boot vertrekt vanaf de veersteiger voor het fiets/voetveer aan de buitenhaven om 13.30,14.30,15.30 en 16.30 uur. Meer weten? Bezoek www.scheldegalm.nl. Voor het publiek ligt er een dweilbandkrant klaar.

Scheldestromen/de Waterwerker | 2010 | | pagina 15