HMq Stickers 95* J n Beste Scneldestromen mensen, een heuse modderpoel inzendingen welkom: communicatie@scheldestromen.nl Enige tijd geleden werd in onze straat en in de ruime om geving de rijweg afgezoomd met boordstenen (betonnen tegels met noppen). Dit was een knap initiatief, omdat op deze manier de straten er nu netjes en minder slijkerig bij liggen. Om een mij onbekende reden werd in onze straat één stuk van de weg, met een lengte van ongeveer 15 meter, niet van boordstenen voorzien. Laat dat nu uitgerekend het stuk voor ons (vakantie)huis zijn. Het probleem is dat hierdoor de grasstrook voor ons huis continu stuk gereden wordt en dat het, zeker bij slecht weer, een heuse modderpoel is. Het zou ons bijzonder verheugen als u dit probleem kon laten onderzoeken. Met dank bij voorbaat en vriendelijke groeten, Frank Jaspers Kuitaart In het voorjaar zullen we ter plaatse een strook doorgroeiste- nen aanbrengen. Destijds is in de betreffende buitenbocht de weg enigszins verbreed met asfalt in plaats van doorgroeiste- nen te leggen. We hopen dat hiermee uw klacht wordt wegge nomen. 1 Heel graag zou ik nog 10 stickers: 'Nee, geen vochtige doekjes door de wc! Zo voorkomt u verstoppingen in het riool' ontvan gen. We hebben namelijk het idee dat het werkelijk helpt en alle kleine beetjes helpen, toch? Alvast hartelijk dank hier voor! Zoals ik vorige week al in een tweet liet weten, snap ik dat jullie moeten pompen hier en dat we het dorp niet in kunnen rijden daar waar de slangen over de weg liggen. Maar: waarom geven jullie dat op de toegangswegen naar Zeedorp niet op tijd aan? Een bord bij de laatst mogelijke afslag zou een boel ergernis kunnen voorkomen. Met groet, Liesbeth de Bruijn Bedankt voor uw melding. De pomp en de slangen gaan waarschijnlijk vandaag weg. U meldt dat het ontbreken van omleidingsborden veel ergernis veroorzaakt. Dit hebben wij ons blijkbaar niet gerealiseerd waarvoor onze excuses. Omdat deze situatie zich meestal maar kort voordoet hebben we geen borden geplaatst. Een volgende keer bekijkt de opzichter of de situatie beter aangegeven kan worden zodat we deze ergernis kunnen voorkomen. Met vriendelijke groet, Camping Familie Kloet Zierikzee 11

Scheldestromen/de Waterwerker | 2012 | | pagina 11