Subtropisch Flakkee iets gekruid Zee Zennnn De Slikken van 44,133,971 In een wagen achter de trekker over de Slikken van Flakkee. Met uitzicht op het bloemrijke landschap met grazende fjordenpaarden en heckrunderen. Een ervaren gids vertelt u over dit unieke natuurgebied waar ook allerlei weide- en watervogels te vinden zijn. Excursies worden vanaf mei tot en met augustus georganiseerd. U moet zich wel vooraf aanmelden bij de VVV in Ouddorp aan Zee of Middelharnis. Kosten 5,50 voor volwassenen en 4,- voor kinderen tot 12 jaar. Dat is het aantal gerecyclede flessendoppen dat in het project Veerse Kreek en Vesten wordt gebruikt. Lees meer over de metamorfose van dit gebied op www.scheldestromen.nl/veere Bent u op vakantie geweest en verlangt u terug naar zomerse sferen? Neem dan eens een kijkje in de Middellandse Zee- tuin in het subtropische Buttinge. Een bezoek aan deze kleurrijke tuin brengt u in mediterrane sferen. Naast de prachtige tuin zijn er ook verschillende workshops te volgen of kunt u zelf de locatie huren. Middellandse Zeetuin, Middelburgseweg 17 in Buttinge. Heeft u ook een eigen kruidentuintje? Kruiden hebben niet alleen een heerlijke geur, u kunt er ook van alles mee doen. Wat? In de workshop 'In geuren en kleuren' leert u over de verschillende soorten en het gebruik ervan. Maak uw eigen kruidenzakje, kruidenazijn, bouillonbuiltje of drink verse kruidenthee. De workshop wordt op zondag 26 augustus gegeven bij Terra Maris in Oostkapelle. De kosten bedragen 8,- voor volwassenen, u moet zich wel vooraf aanmelden via reserveringen@terramaris.nl. Yoga is ideaal om het lichaam te laten ontspannen en spieren te versterken. Bij strandyoga kunt u dat ook nog eens combineren met het rustgevende geluid van de ruisende zee op de achtergrond. Strandyoga wordt op verschillende Zeeuwse stranden gegeven, Kijk op www.vwzeeland.nl voor data en het dichtstbijzijnde yogastrand (typ in het zoekscherm: yoga). 14

Scheldestromen/de Waterwerker | 2012 | | pagina 14