besparing van water." "Mijn missie is geslaagd: schone kinderen en Liever digitaal lezen? Helm inzendingen welkom: communicatie@scheldestroftien\il Met vriendelijke groet, P. van Zijst, Sint-Maartensdijk Ons tijdschrift is al digitaal te lezen, zowel op de website (www.scheldestromen.nl/tijdschrift) als voor mensen die een 'digitaal abonnement' hebben. Zij krijgen de pdf gemaild. Uw mail maakt mij er wel weer attent op dat niet iedereen deze mogelijkheid kent. In de volgende uitgave van Scheldestromen zal ik deze optie opnemen zodat mensen die dat willen, kunnen wisselen van papier naar digitaal. Dit tijdschrift krijg ik kosteloos toegestuurd. Een mogelijke bezuiniging wil ik onder uw aandacht brengen. Maak voor de liefhebbers een digitale uitgave van dit tijdschrift. Het blad staat wellicht al gereed in een pdf-vorm? Met vriendelijke groet, Bas Minderhoud Hoek Deze melding hebben we ook via andere kanalen ontvangen. Er is niks bijzonders aan de hand. De helm wordt uitgestoken en ergens anders weer geplant. Op de plaats waar de beplanting uitgestoken wordt, wordt het dus uitgedund, om gaten op andere plaatsen op te vullen. Dit gebeurt in opdracht van het waterschap. Vanmiddag rond 13.00 uur hebben twee mannen bossen helm uit de duinen getrokken en vervolgens afgezaagd zodat alleen de wortels achterbleven. Er stond ook nog een aanhangwagen boven op de duinovergang waar restanten helm in liggen. Locatie is aan de zeezijde van strandopgang bij het parkeerterrein aan de Van Woelderenlaan in Vlissingen. Afgelopen week heb ik een douchetimer van Scheldestromen mogen ontvangen, super leuk! Het is nu een sport geworden onder de pubers om precies te gokken of je het binnen de vijf minuten kunt halen zonder te kijken op de timer. Nou mijn missie is geslaagd. Schone kinderen én een besparing van water! Nogmaals hartelijk dank voor de prijs! Ester Wielemaker Oost-Souburg 11 Wilt u ons blad voortaan liever in uw e-mailbox ontvangen? Of kent u iemand die zo'n digitaal abonnement ziet zitten? Mail naam en adres naar communicatie@scheldestromen.nl

Scheldestromen/de Waterwerker | 2013 | | pagina 11