Kies uw onderwerp! Pa Radijs ■■I Spelen tussen de bunkers Letterlijk vers van de pers is ons boek 'De kust is veilig. Zwakke Schakels aangepakt'. Fotograaf Peter Verdurmen en schrijver Jan Jansen volgden het werk aan de zeewering van West-Zeeuws- Vlaanderen op de voet. Mooie verhalen en prachtige beelden zijn het resultaat. We geven vijf exemplaren weg. Om kans te maken, moet u de volgende vraag beantwoorden: Tegen welke storm is de versterkte kust bestand?' Mail uw antwoord voor 15 april door aan communicatie@ scheldestromen.nl. Het boek is ook voor 15,- te koop bij verschillende boekhandels. De verkooppunten vindt u op ^oistversterking.nl. Hoewel de lente officieel nog moet beginnen, is de redactie al volop bezig met het zomernummer. Voor één artikel hebben we nog geen onderwerp gekozen. Waarover zou u het liefst lezen? A Fietsen en wandelen aan de versterkte Zeeuws-Vlaamse kust B Verknocht aan Zeeland in 3 interviews: inwoner, toerist en student C Hoe veilig zijn onze dijken echt? D 24 uur op de camping, dagboek van een campinghouder Geef uw voorkeur voor 1 april door via communicatie@scheldestromen.nl De bunkers uit de oorlog vormen de basis van dit gratis speel- en infopark. Op Groede Podium kunnen kinderen zich uitleven. Met klimmen en klauteren, een labyrint, vlonderbos en dierenhoek. Vanaf het terras van het restaurant is het genieten van het prille voorjaarszonnetje. Gerard de Moorsweg 4, Groede Loper of kijker: op zaterdag 20 april kunnen sportfanaten zich uitleven tijdens de Marathon Zeeuws-Vlaanderen. op de Grote Markt in Hulst. Het waterschap sponsort dit sportevenement dat grotendeels over waterschapswegen verloopt. Voor tijden en andere info: marathonzvl.nl Dit jaar voor de vijfde keer met voor het eerst de finish Een fluitje van een cent: radijsjes kweken. Nu de lente zijn intrede doet, kunnen de zaadjes de volle grond in. Zaai niet te dik. Na drie tot zes weken, zijn de knolletjes groot genoeg om te oogsten. En voor wie wat kleiner 'betuind' is, zaaien in balkonbakken kan ook!

Scheldestromen/de Waterwerker | 2013 | | pagina 15