Ze hebben iets met het getal elf. Mark (35) en Monique (30) Gommers uit Vlissingen wonen niet alleen op nummer elf maar kregen verkering op de elfde, het huwelijksaanzoek was op de elfde en tijdens het huwelijksfeest scoorde Oranje elf keer tegen San Marino. Mark is engineer industriële automatisering bij het waterschap. Simpel gezegd houdt hij zich bezig met de programmatuur waarop zuiveringen, stuwen en gemalen draaien. Monique werkt als GZ-psycholoog bij Emergis. Het stel heeft dit voorjaar vijf weken door Australië gereisd. "Het stond op ons verlanglijstje als ik mijn diploma voor GZ-psycholoog had gehaald." Ze hebben ervan genoten: een duik in het Great Barrier Reef en Sydney ontbraken niet. Inmiddels is het hartje zomer en kijken ze uit naar de volgende grote gebeurtenis, de komst van de baby. "We hebben net de twintigwekenecho gehad en denken nu na over de praktische zaken", vertelt een stralende Monique Een naam is er al. "Waarschijnlijk", zegt Mark. "Misschien veranderen we die nog." Ze houden van festivals met stevige muziek zoals Decibel. Defqon en City of Dance. "Vorig jaar hebben we bijna elk outdoor festival bezocht", vertelt Mark. De weekenden zijn sowieso meestal aardig vol. Ze spreken vaak af met vrienden, maar samen op de bank naar Amerikaanse series kijken is ook favoriet. Op moment van verschijnen zijn ze een weekendje naar Londen, kan nog net voordat de kleine zich aandient. Want die komt waarschijnlijk op de elfde van de elfde... O c ro tTamratiirdiii

Scheldestromen/de Waterwerker | 2014 | | pagina 13