Trekvlotjes Herstel inrit Winnaars kwartetspel Wij hebben op onze huwelijksveijaardag 9 maart 2015 de route van Middelburg naar Westkapelle gewandeld langs de watergangen. Daarbij hebben wij van veel mooie bruggetjes en trekvlotten gebruik kunnen maken. We hebben er met bewondering naar gekeken en willen jullie hartelijk danken voor deze prachtige faciliteiten die ons in staat stelden tot het beleven van deze zeer geslaagde dag. Met vriendelijke groet, Annette en Bram Wielemaker Middelburg vraag via e mail: 'Waar kan ik informatie vinden over teeltvrije zones?' Een teeltvrije zone is een strook grond langs de sloot die niet wordt bemest of bespoten met gewasbeschermingsmiddelen. U vindt informatie op www.activiteitenbesluitagrarisch nl en op www.toolboxwater.nl. Op de eerste site kunt u het kaartje 'perceel' gebruiken en daar aanklikken waar u meer info over wilt. De Toolbox is een set kaarten waar ook emissies vanaf het perceel een belangrijk onderdeel van vormen. In het lentenummer stond de actie om ons kwartetspel te winnen. We hebben bijna 150 reacties ontvangen. De winnaars zijn: L. van den Branden uit Sluiskil, S. Passenier uit Westkapelle, J. van der Hiele uit Middelburg, E. de Feyter uit Terneuzen, W. Sponselee uit Kloosterzande, V. de Baar uit 's-Heer Arendskerke, K. Vodegel uit Vlissingen, Fam. Weststrate uit 's-Gravenpolder, J. Vrijdag uit Roosendaal, C. Hamelink uit Axel. De winnaars hebben het kwartetspel inmiddels ontvangen. Veel plezier ermee! In de vorige uitgave van Scheldestromen attendeerden wij u op de tekenbeet- app voor telefoon en tablet. Volgens het RIVM is deze app alleen geschikt voor smartphones (Android en iPhone) en niet voor tabiets. Excuses voor het eventuele ongemak. Volgt u ons al? U kunt het waterschap ook volgen via Twitter (@waterschap) en Facebook (www.facebook.com/ scheldestromen) Ook te bekijken als u zelf geen account Aan de Zandweg in Kerkwerve heeft het waterschap opnieuw doorgroeistenen gelegd, ook bij mijn inrit. Hierdoor is mijn inrit veranderd, maar nu ligt er ook grond met stenen ertussen. U zou mij een plezier doen door de inrit te herstellen en door hem te egaliseren en verharding aan te brengen. Ik verwacht dat er binnenkort actie wordt ondernomen. P. Berrevoets Kerkwerve We halen de grote stenen eraf en egaliseren de oprit met gebroken puin. De doorgroeiblokken aan de Zandweg liggen wat aan de hoge kant, maar binnenkort wordt de Zandweg voorzien van een nieuwe slijtlaag. Langs deze weg wil ik u bedanken voor het snel oppakken van mijn klacht. Mijn klacht is snel en naar volle tevredenheid opgelost, waarvoor mijn hartelijke dank. P. Berrevoets 11 -1 Scheldestromen zomer 2015

Scheldestromen/de Waterwerker | 2015 | | pagina 11