1 van de tijd regent het niet Zijn vrouwen grotere koukleumen dan mannen? Recyclen is vet éfi fietspad? Wfi m —p Waarom niet gewoon Iemand die met een bootje spullen verkoopt aan schepen is een parlevinker. En die hebben vroeger goede zaken gedaan in Hansweert! Het ongeveer vijf kilometer lange parlevinkerspad gaat door de kern van Hansweert, het oude sluisplateau en is voorzien van informatieborden met foto's uit het verleden. De route start bij het dorpshuis aan de Schoolstraat in Hansweert. In de oliebollentijd verversen we ons frituurvet en ruimen we het vet waarin oliebollen zijn gebakken op. Spoel het niet door de gootsteen of het riool want het vet stolt en kan verstoppingen veroorzaken. Weet u trouwens wat gebruikt frituurvet oplevert? Eén fles frituurvet levert 15 kWh aan energie op. Daarmee kunt u tien wasbeurten doen! Ja, mannen hebben relatief meer spierweefsel en dus een groter bloedvatennet. Daarmee kunnen ze hun lichaam beter op temperatuur houden. Bij vrouwen stroomt het bloed bij lage temperaturen eerder naar de organen dan naar hun handen en voeten. Die ze dan weer aan een man willen verwarmen, herkenbaar?! L Toegegeven: het lijken net fietspaden. Maar officieel zijn ze dat niet. Deze stroken aan de buitenkant van de dijk zijn onze onderhoudswegen. Zo zijn voor ons alle plekken op de dijk toegankelijk en kunnen we de dijk inspecteren en/of onderhouden. Dat we ook fietsers van dit prachtige uitzicht kunnen laten meegenieten is mooi meegenomen. De onderhoudswegen voldoen niet aan alle eisen van een fietspad. Om te waarschuwen voor de mogelijk verminderde kwaliteit staan deze bordjes bij dij ko verga ngen. iT7-, 1 II (bron: Quest) 92% Eiqen weg

Scheldestromen/de Waterwerker | 2015 | | pagina 15