Lente Zet de bloemetjes buiten! Matthaus Passion Vm tiitihrhijd mm tcmtfbijd Doe mee! van Nederland zou onder water komen te liggen als we niets aan waterbeheer zouden doen. Wilt u bijzondere zomerplanten in uw tuin? Denk ook eens aan zomerbollen zoals dahlia's, lelies, knolbegonia's en gladiolen. Plant de bollen in maart, april en mei en geniet hartje zomer van deze mooie bloemen! Gooi de ramen open, laat de wereld binnen. De lente kan beginnen! Vanaf november 2020 is de film De Slag om de Schelde in de bioscoop te zien. Afgelopen winterperiode zijn op diverse (waterschaps)locaties in Zeeland opnames gemaakt. In WOU hadden Britse, Canadese en Poolse troepen de opdracht om de Westerschelde, de toegangsweg naar Antwerpen, te veroveren op de Duitsers. De Antwerpse haven was voor de geallieerden van cruciaal belang voor de toevoer van troepen en materiaal. Rond de paastijd wordt traditiegetrouw de Matthaus Passion opgevoerd in verschillende kerken door heel Nederland. In Zeeland wordt de Passion onder andere opgevoerd op 29 maart in de basiliek in Hulst en op 4 april in de Sint- Baafskerk in Aardenburg. Van zaterdag 28 op zondag 29 maart begint de zomertijd en gaat de klok een uur vooruit. Dit ezelsbruggetje helpt: voor-jaar is voor-uit. 14: In mei organiseren we tijdens de Week van Ons Water drie activiteiten verspreid over Zeeland. Opgeven kan vanaf half april via scheldestromen.nl/weekvanonswater 7 mei Rondje Riool: rondleiding op onze zuivering en Energiefabriek in Ritthem, vanaf 12 jaar. 9 mei Brakke Beestjes en kijkje in gemaal De Noord op Sint Maartensdijk, activiteiten voor jong en oud. 14 mei Op pad met de Rattenvanger, wandeling van ongeveer een uur in de Zak van Zuid-Beveland, vanaf 12 jaar. 59% door Chantal de Putter Scheldestromen lente 2020

Scheldestromen/de Waterwerker | 2020 | | pagina 14