lÉj [20 [20 i24 FSC 4 Biodiversiteit 6 Nieuwsberichten 11 Post 14 Buiten 18 Een vis-ieuze cirkel 19 In de steigers 23 Bijzonder gevonden waterschapScheldestromen AWW ar wwa 5 B 52 59 Werk aan Westhavendam Explosieve baggerklus Bioplastic uit afvalwater Groot onderhoud zuivering Bloemetjes telen: een vak apart Bijzonder gevonden: reservedeuren Controle schakelkasten Als je uitvaartondernemer bent, moet je altijd bereikbaar zijn. De telefoon kan elk moment van de dag gaan. Hoe is dat? We vroegen het aan Peter Butler uit Kapelle. Scheldestromen is het tijdschrift van waterschap Scheldestromen. Iedereen die interesse heeft, kan een gratis abonnement aanvragen. Het blad verschijnt vier keer per jaar. Het zomernummer verschijnt begin juli. Redactie: Hans Adriaanse, Josephine van Belzen, Coen Bertijn, Linda van Dijke (hoofd- en eindredacteur), Bas Dingenouts, Jaap van Liere, Chantal de Putter, Danielle Steijn-Laing en Nancy de Waal. Overige tekstbijdragen: Marjolein van Ooijen. Beeld: Cynthia Cats, Rudy Visser (p.6 Cadzand, p.16, p.17, p.21, p.22), Wilco Jacobusse (p.10), Margret Tielemans (p.12), Paques (p.13), medewerkers en Beeldbank waterschap Scheldestromen. Opmaak: Life Design, Zierikzee. Druk: ADC Nederland. Oplage: 20.000 Reacties, vragen of suggesties? Ons redactieadres: Team Communicatie Antwoordnummer 700, 4330 WB Middelburg (geen postzegel nodig) communicatie@ scheldestromen.nl, 088-2461000 (lokaal tarief). www.fsc.org MIX Papier van verantwoorde herkomst FSC" C016391 www.scheldestromen.nl/tijdschrift Scheldestromen lente 2021 Op de cover: Sandro Eversdijk, pagina 19. Annemarie de Kok houdt zich binnen het waterschap bezig met biodiversiteit. Ze is blij met een eerste stap daarin: "Op de ecologische kaarten kunnen we in één oogopslag zien waar de gebieden met de meeste kansen voor biodiversiteit liggen." Voorjaarsklus: Remo loopt de schakelkasten na. verder Bacteriën die bioplastic maken: het kan echt! facebook.com/scheldestromen twitter.com/waterschap instagram.com/waterschap_ scheldestromen/ linkedin.com/company/ waterschap-scheldestromen Bloemenzaadteelt op Walcheren, een bewerkelijk gewas. Maar wat prachtig! Scheldestromen lente 2021

Scheldestromen/de Waterwerker | 2021 | | pagina 3