FSC Op de cover: 12 De zeespiegel stijgt nog sneller dan verwacht. Toch is het waterschap niet verrast. Zand 6 Nieuwsberichten 11 Post 14 Buiten 18 Groenonderhoud 19 In de steigers 23 Bijzonder gevonden waterschapScheldestromen 20 Tot op de bodem uitgezocht: Desirée over wat de grondsoort doet met het waterbeheer. www.fsc.org MIX Papier van verantwoorde herkomst FSC® C016391 Desirée Uitdewilligen, pagina 20. 16 Dit jonge stel kwam vanuit Colombia in Zeeland wonen en werken. Dit vinden ze ervan. winter 2021 Reacties, vragen of suggesties? Ons redactieadres: Team Communicatie Antwoordnummer 700, 4330 WB Middelburg (geen postzegel nodig) 088-2461000 (lokaal tariej) communicatie@scheldestromen.nl Scheldestromen is het tijdschrift van waterschap Scheldestromen. Iedereen die interesse heeft, kan een gratis abonnement aanvragen. Het blad verschijnt vier keer per jaar. Het volgende nummer verschijnt half/eind maart. www.scheldestromen.nl/tijdschrift Opmaak: Life Design, Zierikzee. Druk: ADC Nederland. Oplage: 21.000 Redactie: Hans Adriaanse, Anne Adriaansen, Josephine van Belzen, Coen Bertijn, Linda van Dijke (hoofd- en eindredacteur), Bas Dingenouts, Jaap van Liere, Chantal de Putter, Danielle Steijn-Laing en Nancy de Waal. Overige tekstbijdragen: Coen van den Bosch (stagiair). Baggeren Uitwateringskanaal en Passageule Verbreding fietspad Zwaanweg Zeespiegelstijging Een nieuwe duiker mét iets extra's De bodem en het waterbeheer Bijzonder gevonden: Hollestelle ta u Nieuwe borden, korter door de bocht Zeespiegelstijging: Er gebeuren wonderbaarlijke dingen op het strand. En zand speelt daarin de hoofdrol. Zand is altijd in beweging. De zandkorrels van vandaag liggen morgen ergens anders. Maar hoe houden we in de gaten dat Zeeland niet steeds een stukje kleiner wordt? facebook.com/scheldestromen twitter, com /waterschap instagram.com/waterschap_ scheldestromen H linkedin.com/company/ waterschap-scheldestromen 24 Adrie de Visser sleutelt aan de Zeeuws-Vlaamse weg.

Scheldestromen/de Waterwerker | 2021 | | pagina 3