bSif Voordracht van Dr„ P.J. Meertens. Dr. P.J. Meertens uit Amsterdam, geboren te Middel burg, lid van onze Kring en zeer bekend met Walcheren, heeft zich bereid verklaard voor de leden van onze Kring een inlei ding te houden over Walcherse familienamen. We zijn heëï™gëïukkïg~mët~dSzë inleider en dit on derwerp, en nodigen onze leden uit om als het even kan deze avond te bezoeken. Omdat we een jonge vereniging zijn, zien we graag dat door leden van de Kring niet-leden worden geïn troduceerd, indien dit belangstellenden zijn voor het werk van de Heemkundige Kring Walcheren. De voordracht van Dr» Meertens zal plaats hebben in de zaal van café-restaurant DE BRASSERIE, Lange Delft 10, MIDDELBURG, op woensdagavond 8 maart 19?2, aanvang 20 uur. Er zal gelegenheid worden geboden om vragen te stellen over familienamen op Walcheren» 0 0 0 Vignet. Voor 't eerst verschijnt op de voorpagina van DE WETE een, door ons bestuurslid H.G.J, de Meij uit Veere ont worpen, vignet voor de Heemkundige Kring Walcheren. Dit ontwerp is naar onze mening zeer ge slaagd; vandaar dat we t voor deze keer danook zo groot(s) hebben afgedrukt. Het verzinnebeeld op aantrekkelijke wijze de ligging van het eiland in het water, uit stekend getroffen door de spiegelend ge tekende letters in de contouren van het eiland, met centraal gezet het wapen van Walcheren. De heraldische kleuren zijn: een zwarte walvis op een gouden veld, de golven beurtelings blauw en zilver. We hopen later met een beschrijving van het wapen van Walcheren terug te komen, doch vermelden reeds nu onze waardering voor dit originele ontwerp van de heer De Meij 0 0 0

de Wete | 1972 | | pagina 2