- 6 - heren Sandberg en Van Heel, beiden lid van onze kring;, aanwezig een 20-tal leden, -Op 19 augustus 1971 brengen we een bezoek aan de Nehalennia tentoonstelling te Middelburg o.l.v. ons lid de heer M.P. de Bruin, Aanwezig 50 leden. -Op 16 oktober 1971 volgt een uitstap .je naar Westhove te Oostkapelle. Toelichting in het kasteel door burgemeester Sprenger en begeleiding bij de boswandeling door bos wachter Sehoe. -Op 20 november 1971 bezoeken we na de jaarvergadering het prachtige gebouw van de Arondissementsrechtbank aan het Kofplein te Middelburg o.l.v. bestuurslid Jilleba; aanwezig f 30 personen. -8 januari 1972. Bezoek aan het voormalig stadhuis van Vlissingen, nu terrein van de scheepswerf De Schelde, o.l.v. ons lid Ds. Kloosterman met daarna de tewaterla ting van de 15.850 ton metende "Straat Napir" van de Kon. Java-China Paketvaart Mij. .Aanwezig bij stadhuis 40 personen; bij de tewaterlating enige duizenden, van wie de meesten nog geen lid zijn. -De kunstgroep Sincfala nódigt de leden van onze kring uit tot het bijwonen van een Nehalennia-congres. op 5 febr. 1972 te Aardenburg. Slechts een stuk of 5 leden schitte ren door hun aanwezigheid. -Op 1 maart 1972 volgt onze eerste grote lezing. Ons lid Dr. Meertens uit Amsterdam, houdt in deze zaal een lezing over Walcherse familienamen. Aanwezig 4- 70 personen. -27 april t/m 3 mei tentoonstelling "1001 jaar Walcheren" in het Rijksarchief te Middelburg. Het bestuur verwacht grote belangstelling van de leden voor deze tentoonstel ling. Het Rijksarchief stelt gestecilde toelichtingen be schikbaar die in De Wete worden bijgevoegd. De heer Van- Heel is bereid vier rondleidingen voor onze leden te verzorgen. Belangstelling ongelofelijks tijdens deze vier keren slechts 20 leden. Vanwaar deze misrekening? Iiopenlijk hebben alle andere leden de zeer interessante toelichting van de heer Van Heel op de donderdagen gevolgd -Op 10 juni 1972 volgt een bezoek aan het Fort Rammekens

de Wete | 1973 | | pagina 6