ren, opgenomen; en natuurlijk het ver enigirigsnieuws Het versnigingsvignetontworpen door bestuurslid De Meij, siert het schutblad. Er zijn nu 7 WEÏE'S versche nen, de eerste in juni 1971, de laatste in januari 1973» Ha deze activiteiten het verdere verloop der vereni ging. De eerste ledenvergadering wordt gehouden op 20 nov. 1971 te'Middelburg. Hier worden Statuten en Huishoudelijk Reglement der vereniging vastgesteld en een .definitief bestuur gekozen, bestaande uit de... dames Van Nieuwenhuyzen en Kannegieter, beiden te Middelburg (de eerste als pen- ningmeesteresseen verder de heren Van Leeuwen te Vlis- singen (als voorzitter), Terwoert te Biggekerke (2e voor zitter), Dominicus te WestkapelleJilleba te Middelburg, De Meij te Veere, Oldenkamp te Meliskerke en Vander Heij den toen te Souburg, nu Middelburg (als sekretaris). Ha de oprichting op 13 mei 1971 vinden er 5 volledige bestuursvergaderingen plaats en talrijke db vergaderingen (het db bestaat uit voorzitter, sekr. en penningmeester). Het aantal leden is intussen uitgegroeid tot 150. Al is deze Vereniging nog jong toch hebben we reeds enige stoffelijke bezittingen. Van sommige boekenschrijvers of fotografen onder onze leden kreeg de vereniging een pre sentexemplaar van hun werk aangeboden. Ook van zusterver enigingen kregen we hun uitgaven present aangeboden. Alle gulle gevers staan vermeld in de afgelopen VETE's. Tenslotte vermelden we twee aktiviteiten op lange ter mijn, die zich nog in het geboortestadium bevinden n.l. de werkgroep Walcherse boerenverhalen en de werkgroep Wal- cherse veldnamen. Het aantal enthousiaste leden is voor al voor de werkgroep Veldnamen, momenteel nog niet over weldigend. Hou ja, volgend jaarverslag hierover misschien meer. We besluiten met een woord van dank aan alle leden, die hebben meegewerkt aan de uitbouw van de vereniging, en hopen op continuering van de aktiviteiten in het komende jaar. Sekretaris, W.P.v.d. Heijden.

de Wete | 1973 | | pagina 8