"'k Wense je vee 'eil en zegen in 't nieuwe jaer en aolles wï-je nodig 'eit vö je lichaem en ziele". KOMENDE AKTIVITEITEN 1. Kent U ze nogde Vlissingers. Zoals U per circulaire is doorgege ven kon de geplande avond van 2 december door bijzondere omstandigheden niet doorgaan. Deze avond is thans vastgesteld op dinsdagavond 28 januari 1975 in een zaal van de jeugdherberg De Scheldestroom, Breewaterstraat 14, Vlissin- gen; aanvang 20 uur. De jeugdherberg is gemakkelijk bereikbaar vanaf het Bellamypark, door de Hellebardier straat. Allen die het boekje gezien hebben zullen het met de PZC van vrijdag 20 december eens zijn; het is een boekje dat er uitspringt. Voor degenen, die het nog niet wisten onder auspiciën van de heemkundi ge kring heeft de voorzitter een fotoboekje met beschrijvingen samenge steld over Vlissingse mensen uit de periode 1910 - 1940, op verzoek van de Europese Uitgeverij te Zaltbommel. Het boekje bevat 78 groepsfoto's van het Vlissingse leven in allerlei schakeringen o. m. zeer veel beroepen- groepen als bakkers, kappers, schilders, politie, caféhouders, aannemers loodsen, slagers, ambtenaren, brandweer, visserij, enz., met het vere nigingsleven en verdere bijzonderheden over opvallende mensen uit die ja ren. Uit al het verzamelde materiaal is een keuze gemaakt en het is daar van dat zwart-wit dia's zijn gemaakt. Ten behoeve van de leden van de heemkundige kring en alle medewerken den zullen de dia's met een gesproken toelichting op genoemde avond wor den geprojecteerd. 2. Doordat de copy voor de Wete tijdig bij de drukker moet zijn, was het niet mogelijk al een datum in februari vast te leggen voor een lezing in die maand. Het is de bedoeling U tijdig per circulaire op de hoogte te stellen, zodat U er met Uw agenda toch rekening mee kunt houden. 3. Algemene Vergadering (ex. art. 8 van de statuten) wordt gehouden op 20 maart 1975 (donderdag) in café-restaurant de Brasserie, Lange Delft 10, te Middelburg. Aanvang 19. 30 uur. Agenda aOpening b. Vaststellen notulen Algemene Vergadering van 1 maart 1974 (afgedrukt in de Wete nr. 13 van juli 1974) c. Jaarverslag secretaris d. Verslag penningmeester en kascontrole-commissie e. Bestuursverkiezing. Aftredend zijn de voorzitterJ. L. van Leeuwen, en het bestuurslid F. P. DominicusAlleen de heer Dominicus stelt zich herkiesbaar. f. Beoordeling van ons mededelingenblad De Wete. g. Bespreking programma 1975. h. Rondvraag en sluiting. Het tweede gedeelte van de bijeenkomst zal gevuld worden met vertonen van 1

de Wete | 1975 | | pagina 3