X Komende aktiviteiten 1. Bezoek aan de tentoonstelling "Middelburg en de verwoesting" Op dinsdagavond 29 juli om 19. 30 uur kunnen de leden deelnemen aan de be zichtiging van de tentoonstelling "Middelburg en de verwoesting" in het Zeeuws Museum. Mejuffrouw v. d. Poel zal, waar nodig, ons uitleg geven. Deze tentoonstelling geeft een beeld van Middelburg, vóór, tijdens en na de ver woesting in 1940, in het kader van het monumentenjaar. Aan de hand van foto's wordt een indruk gegeven van de wederopbouw van de stad. 2. Wandeling door Koudekerke Op zaterdag 30 augustus om 10 uur zijn de leden en belangstellende welkom in de Ned. Hervormde Pastorie aan de Ring in Koudekerke. We zullen de kerk be zichtigen. Tekst en uitleg zal gegeven worden door een 3-tal leden, welke ons ook op de wandeling door het dorp zullen begeleiden. Aan het slot komen wij in het gemeentehuis, waar we nog vragen kunnen stellen en ingaan op meningen die op deze morgen naar voren zijn gekomen. 3. Tentoonstelling "Van kust tot kust" Op vrijdagavond, 12 september, brengt de Heemkundige Kring om 19. 30 uur een bezoek aan deze tentoonstelling in de expositiezaal van het Rijksarchief, St. Pieterstraat 38 te Middelburg. Bijgesloten stencil geeft voldoende informatie om de belangstelling bij een groot aantal leden van onze kring op te wekken. Wij hopen dan ook op een goede opkomst bij deze tentoonstelling, die bij velen toch een herinnering zal oproepen aan "onze" Stoomvaart Maatschappij Zee land. De samensteller van de tentoonstelling, ons lid R.L. Koops, zal aanwezig zijn om explicatie te geven en, indien nodig, vragen te beantwoorden. Contributie over 1975 al overgemaakt Als U op deze bladzijde een rood kruis aantreft, betekent dit, dat de penning, meesteres se Uw contributie over 1975, ad. f 10,00 nog niet heeft ontvangen. Wilt U in dat geval dit bedrag zo spoedig mogelijk overmaken op giro 240 5163 van: PENNINGMEESTERESSE HEEMKUNDIGE KRING WALCHEREN Adr. Lauwerijszstraat 59 - Middelburg. Mocht U de contributie net gestort hebben, wilt U ons dan verontschuldigen voor het bekruiste blad. 1

de Wete | 1975 | | pagina 3