Aankondigingen 1. Op zaterdagmorgen 20 november om 9. 30 uur zijn wij welkom bij de brandweer in Middelburg aan het binnenplein van de kazerne Armeni- aans Schuitvlot. Als er op die dag en dat uur geen groot alarm is, zullen we rondgeleid worden en ons een indruk kunnen maken van de moderne brandweer techniek en de verwerking van de meldingen. Omdat er 's middags geen tijd voor ons was, moeten we dit vroege uur kiezen omdat het bezoek ongeveer ljr uur in beslag zal nemen. 2. Via een speciale circulaire heeft U intussen de uitnodiging voor de le zing van dhr. de Kok ontvangen over de fCommunicatie industrie, vroe ger en nu1. Deze circulaire was nodig, omdat wij de aankondiging niet tijdig in de Wete konden opnemen. 3. Voor de maand december hebben wij geen evenement op het programma staan, omdat men meestal zijn tijd moet doorbrengen met rijmen of kerstkrans eten. Voor de maand januari zijn wij al bezig om een voor veel leden aantrekkelijk evenement te organiseren. Wij houden ons intussen wel aanbevolen voor ide'én waarvan U ook meent dat het 'iets is' voor de kring. Vergeet Uw contributie niet te betalen Een Heemkundige Kring zonder betalende leden is als een regenbak zonder water. Het is U misschien ontgaan tijdens andere werkzaamheden, maar als U be hoort tot de leden, die niet aan hun verplichtingen hebben voldaan, wilt U dit dan even regelen door overmaking van f 12, 50 op giro 24 05 163 van de Penningmeester. NS. 1 december zal voor de nog openstaande contributie een rekening gezon den worden met f 2, 50 kosten en rente, zodat de betaling voor die leden die nog prijs stellen op de Wete de 'contributie' voor 1976 dan f 15,00 zal be dragen. U kunt dus als bovenstaande op U betrekking heeft heel gemakkelijk f 2, 50 verdienen, denk daar aan. Verslag aktiviteiten van het afgelopen kwartaal Strandwandeling en schelpen determineren 1. Op vrijdagavond 27 augustus heeft een groep van ruim 20 belangstellen den onder leiding van de heer Wv. d. Heijden een wandeling gemaakt langs het Domburgse strand. Na een korte toelichting werd er, naarstig zoekend, langs de paalhoofden gewandeld. Van de aanwezigheid van en kele schelpbergen, daar gedeponeerd door een schelpenvisser, werd enthousiast gebruik gemaakt. Met de straffe wind pal voor en een kille bui over de hoofden ging het daarna over de dijk in de richting van het parkeerterrein aan de Neha- lenniaweg. Van daaruit begaven de schelpenzoekers zich per auto naar het Kasteel van Batavia, waar de heer v. d. Heijden aan de hand van zijn 1

de Wete | 1976 | | pagina 3