DE WETE gedaan aan de leden van de HEEMKUNDIGE KRING WALCHEREN AANKONDIGINGEN o* 0 lc 33H- Verschijnt aan het begin van elk kwartaal Abonnement f 12,50 per jaar inclusief lidmaatschap Niets uit deze Wete mag worden overgenomen, vermenigvuldigd of gecopieerd zonder de toe stemming van het bestuur Zaterdag 29 oktober a.s. willen we een excursie maken naar een deel van ons heem, dat velen van U 's avonds wellicht van verre hebben bewonderd, maar van dichtbij niet kennen. We worden dan namelijk verwacht bij Hoechst in het Sloehavengebied. Er wacht ons daar beslist een interessante morgen. Na een inleiding met dia's zullen we het terrein en de fabriek kunnen bezichtigen. Dit laatste gaat per bus. Voor minder goede wandelaars onder ons behoeft deze excursie dus zeker geen bezwaren op te leveren. De excursie begint om 9.30 en duurt ongeveer tot 12.00 uur. Om er te komen moet U naar het Sloegebied, dan richting Van Cittershaven en vervolgens de pijlen naar Hoechst volgen. Deelnemers onder de 12 jaar worden beslist niet toegelaten. Dinsdag 22 november wacht ons een heel bijzondere avond. Zoals U verder in deze Wete zult lezen, zal deze maand het boek van ons lid F. Jilleba verschijnen. Velen van U wisten al dat hij met dit jubileumboek van onze vereniging bezig was. Onder de titel 'Het Oude Middel burgse Woonhuis' komt het volgende maand in de handel. Wij willen op deze avond het boek onder de aandacht van onze leden brengen. Onze voorzitter zal op deze avond een exemplaar aanbieden aan de loco-burgemeester en wethouder van openbare werken, ruimtelijke orde ning en huisvesting te Middelburg, de heer W.P.J. Baars. Verder zal aanwezig zijn de heer J.P. Staal, architekt bij de Rijksdienst voor Monumenten in het distrikt Zeeland. Hij zal voor ons een lezing houden over de restauratie van onze monu menten en dat verduidelijken aan de hand van dia's. De avond vangt aan om 19.30 uur in 'De Brasserie' aan de Lange Delft te Middelburg. i

de Wete | 1977 | | pagina 3