AANKONDIGINGEN DAGELIJKS BESTUUR Onze eerste bijeenkomst in dit kwartaal zal plaatsvinden op donderdag 20 april. Mej. D.Boelaars uit Nijmegen zal ons dan iets komen vertellen en laten zien over kant. Wat is kant, hoe wordt het gemaakt en wat doen we ermee? Met een serie dia's wordt u dit duidelijk gemaakt. De belangstelling voor kantklossen is weer groeiende, daarom zal ook aandacht besteed worden aan de techniek, het maken van kant dus. Zeker een leerzame avond, welke hopelijk door veel dames zal worden bezocht. De avond begint om 19.30 uur en zal deze keer plaatsvinden in 't Oude Coffijhuys (Ned. Koffiehuis) aan de Markt te Middelburg. Zaterdag 13 mei worden we verwacht bij de Rechtbank, waar ons lid de heer Jilleba weer een wandeling door dit fraaie gebouw zal verzorgen. Binnen onze kring blijft hier steeds belang stelling voor bestaan en ook de nieuwe leden willen we de kans geven dit unieke pand te kunnen bezichtigen. De rondgang begint exact om 10.15 uur. Het gebouw bevindt zich aan het Hofplein te Middelburg. Introducé's, mits zij u bekend zijn, zijn ook van harte welkom. Eveneens in mei en wel op zaterdag 27 komen we de vroege wandelaars weer aan bod. Onder leiding van de heren Joosse en Smulders zullen we een wandeling gaan maken in het Oranje- zongebied. We starten om 5.30 uur bij het pompstation te Vrouwenpolder. Bij aanhoudende regen zal deze wandeling niet doorgaan, maar we rekenen op een stralende zon, een flinke opkomst en een goed humeur. De laatste excursie voor de zomervakantie zal plaatshebben op zaterdag 17 juni. We komen dan naar Grijpskerke waar ons lid de heer Coppoolse ons rond zal leiden door dit aardige Walcherse dorp. We gaan de kerk aan de Ring bezichtigen en zullen een bezoek brengen aan de timmerfabriek De Toekomst. Als de tijd het toelaat lopen we ook nog even naar het Munnikhof, het voormalige verblijf van Jacob Cats. Het belooft weer een fijne dorpswande ling te worden en we rekenen op veel belangstelling. We starten om 10 uur bij de Ned. Hervormde Kerk. Voorzitter Sj. Joustra, Pres.Rooseveltlaan 14, Vlissingen, tel. 01184-13866 Secretaris J. Louwerse, Dorpsstraat 20B, Gapinge, tel. 01189-1518 Penningmeesteresse C.I. van Nieuwenhuijzen, Adr. Lauwereyszstraat 59, tel. 01180-25598. 20

de Wete | 1978 | | pagina 22