/C\ k DE WETE gedaan aan de leden van de HEEMKUNDIGE KRING WALCHEREN 'WETES-W AARDIGHEDEN' GÉ It 33H< Verschijnt aan het begin van elk kwartaal Abonnement f 12,50 per jaar inclusief lidmaatschap Niets uit deze Wete mag worden overgenomen, vermenigvuldigd of gecopieerd zonder de toe stemming van het bestuur. Bij de meeste verenigingen is op dit ogenblik een rustperiode ingetreden. Er zijn er heel wat die een zomerslaap houden en hun aktiviteiten een paar maanden staken. Wij gaan echter stug door. Of het nu zomer is of winter, telkens blijkt dat onze leden genoeg belangstelling kunnen opbrengen voor de lezingen en excursies die het bestuur organiseert. Ook in het afgelopen kwartaal was de interesse weer groot en als u niet in staat was te komen, kunt u in het kort er nog iets van terug vinden in de verslagen. Het lezen ervan zal het deelnemen mis schien wel stimuleren. Toch blijkt uit reakties, dat het ontvangen en lezen van De Wete voor de meeste leden het belangrijkste is, vooral voor diegenen die buiten de provincie wonen. We hopen dan ook dat deze Wete u weer tevreden stelt. Als vaste rubrieken zijn er natuurlijk de verslagen, Walcheren in woord en beeld van de heer Broeksema met de fijne tekeningetjes van zijn hand en de veelgelezen Dijkjes. Verder treft u in deze Wete het vervolg aan van 'Het miraculeuze schilderij van O.L. Vrouw van de Polder', enkele reakties op vorige artikelen, een leuk verhaal van ons lid de heer Van Wallenburg over de hooimaand en nog enkele kleine artikelen. Achterin vindt u weer een flink aantal nieuwe leden vermeld en tevens de evene menten voor augustus en september. Zoals u wellicht weet, wordt er in juli i.v.m. de vakanties niets georganiseerd. Het ligt in de bedoeling om in het vervolg ook de eerste excursie of lezing van het volgende kwartaal aan te kondigen, daar u dan ruimschoots van te voren uw data kunt reserveren. Door omstandigheden is dat nu niet gelukt, maar in het vervolg kunt u er op rekenen. Voor zover u nog niet met vakantie bent geweest, wensen wij u een goede vakantie toe en voor ieder tot ziens. J.L. 1

de Wete | 1978 | | pagina 3