AANKONDIGINGEN DAGELIJKS BESTUUR 24 Onze eerstkomende excursie zal plaatsvinden op zaterdagmorgen 28 oktober a.s. We worden dan om 10 uur verwacht bij de ingang van de Prov. Bibliotheek aan het Abdijplein te Middelburg. De heer M.P. de Bruin, voor de meesten van u zeker geen onbekende, zal ons dan in zijn domein rondleiden. We zullen onder meer een bezoek brengen aan de Abdij, de Prov. Bibliotheek en het Documentatiecentrum. Dit hart van Walcheren zal velen van U zeker interesseren en neem deze kans dan ook waar om onder de deskundige leiding van de heer De Bruin uw kennis van dit stuk heem te verrijken. In de maand november komen wij bij elkaar op donderdag 23. Wij vergaderen dan weer in Middelburg en wel in De Brasserie aan de Lange Delft. Aanvangstijd 19.30 uur. De heer Hesselink uit Vlissingen, die ons al eens eerder heeft meege nomen voor een bijzonder aardige rit met de tram over Walcheren, zal deze avond onze stuurman zijn op de Prov. boot. Aan de hand van zijn vele mooie dia's zullen we reizen met de Prov. Stoombootdienst in Zeeland. De aanwezigen van de vorige avond weten dat de heer Hesselink erg boeiend kan vertellen en erg veel kan laten zien. Probeer deze avond vrij te houden voor deze bijeenkomst. Tot ziens. Zoals beloofd, geven we u ook alvast de datum door van de eerste lezing in het nieuwe kwar taal. U kunt dat nu al noteren. Het wordt donderdag 25 januari 1979. De heer Jilleba zal dan een lezing houden over het oude Middelburgse woonhuis. In de volgende Wete vindt U daarvan een nadere aankondiging. Voorzitter Sj. Joustra, Pres.Rooseveltlaan 14, Vlissingen, tel. 01184-13866 Secretaris J. Louwerse, Dorpsstraat 20B, Gapinge, tel. 01189-1518 Penningmeesteresse C.I. van Nieuwenhuijzen, Adr. Lauwereyszstraat 59, tel. 01180-25598.

de Wete | 1978 | | pagina 26