MEDEDELINGEN NIEUWE LEDEN 12 december - 29 december 1978 Gemeentearchief Goes 15 januari - 26 januari 1979 12 februari - 23 februari 1979 12 maart - 23 maart 1979 2 april - 13 april 1979 Wijngaardstraat 3A Hulst, Stadhuis Tholen, stadhuis Vlissingen, Stadhuis Zierikzee, Stadhuis De archieven in Nederland worden door duizenden bezocht. Deze bezoekers en gebruikers en allen die belang stellen in het archiefonderzoek zijn van harte welkom op de archiefdagen, welke de Vereniging van Archivarissen in Nederland organiseert op 18 en 19 oktober 1979 in het Jaarbeurscentrum te Utrecht. In 1979 zullen in vele landen archiefweken worden gehouden en de VAN heeft in het kader hiervan de gebruiker centraal gesteld in een congres, gewijd aan het thema dienstverlening. Op 18 oktober zullen vier sprekers - niet archivarissen - de verschillende kanten van het werken in of met archieven als gebruikers belichten. Als de plannen doorgaan zal op diezelfde dag voor de eerste keer een film worden vertoond over het archiefwezen in Nederland, eveneens een der Nederlandse activiteiten voor de internationale archiefweken 1979. De maker van de film en de sprekers zullen als forum vragen van de congresbezoekers beant woorden. De tweede dag zullen archivarissen aan het woord komen, die de dienstverlening van hun kant naar voren zullen brengen. In april zal het definitieve programma bekend gemaakt worden en de voorlopige inschrijving worden opengesteld bij de Vereniging van Archivarissen in Nederland. Noteert U alvast deze dagen. Bedankt als lid, c.q. overleden of vêrtrokken: N. Smeets, Bergen op Zoom J. de Landmeter, Middelburg J.v.d.Berge, Middelburg M.E.G. Asselbergs-Tromp, Veere Ledenbestand per 1 januari 1979: 443. A.P. den Exter W.A. Segeler P.L. den Hollander A. van Lierop A.B. Nieuwenhuyse W.P. Huibregtse W.F. Jakobsen J. Hoogesteger P.L. Hartsuyker P.S. Kodde R. Rauwe Middelburg Koudekerke Vlissingen Vlissingen Vlissingen Zoutelande Middelburg Middelburg Westkapelle Westkapelle Haarlem J. Klok J. Klok H. Schoenmaker Bestuur H. Schoenmaker Bestuur Bestuur J. de Mey W.P. v.d. Heyden Chr. Schipper de Vlieger 19

de Wete | 1979 | | pagina 23