AANKONDIGINGEN Op donderdag 26 april komen we weer samen in de Brasserie te Middelburg. Aanvang der vergadering 19.30 uur. De heer Jilleba zal dan nogmaals zijn lezing houden over de totstandkoming van zijn boek over Het Oude Middelburgse Woonhuis. In deze Wete hebt u al kunnen lezen waarom wij deze lezing nog een keer houden. Het is een avond die wij van harte kunnen aanbevelen. Een uitvoerige beschrijving over deze lezing vindt u in de vorige Wete. 23 Mei houden we onze Jaarvergadering. Het eerste gedeelte van de avond zal bestaan uit de verslagen van de secretaris en de penningmeesteresse. Wat de bestuursverkiezing betreft, kunnen wij u mededelen dat aftredend en herkiesbaar is de heer v.d. Driest en in de nog steeds bestaande vakature stelt het bestuur als kandidaat voor: de heer Sijnke. De heer Sijnke, die archivaris is bij de gemeente Middelburg is bij de meesten van u zeker geen onbekende. Van hem kunnen we zeggen, hij is jong, erg aktief en deskundig, en we menen daar verder niets aan toe te hoeven voegen. Vanzelfsprekend zijn de verkiezingen vrij. Mocht u nog andere kandidaten naar voren willen brengen, dan is dat altijd mogelijk. We hopen dat deze zaken snel afgehandeld kunnen worden, want na de pauze zal onze oud voorzitter, de heer Van Leeuwen, ons vergasten op woord en beeld van allerlei zaken op Wal cheren, waar wij vaak aan voorbij gaan. Deze diaserie draagt dan ook de titel: Van wat er op Walcheren is en was te zien en nauwelijks wordt opgemerkt. Het zal zeker een interessante avond worden en wij hopen velen van u te ontmoeten in De Brasserie te Middelburg. Aanvang 19.30 uur. Een paar dagen later op zaterdag 26 mei komen onze dauwtrappers weer aan bod. De heren Joosse en Smulders zullen met ons weer een morgenwandeling maken in het duingebied van Oranjezon. We verzamelen om 6 uur op de parkeerplaats daar. Bij slecht weer gaat de wandeling niet door, maar het gaat altijd goed en daar rekenen we ook nu weer op. Op zaterdagmorgen 16 juni de laatste excursie van dit kwartaal. We brengen dan een bezoek aan Arnemuiden. De rondwandeling wordt verzorgd door ons lid de heer De Klerk. Voor nadere gegevens over dit bezoek verwijzen we u naar het artikel over Arnemuiden in deze Wete.

de Wete | 1979 | | pagina 27