AANKONDIGINGEN Op donderdagavond 30 augustus komen we weer bij elkaar. De heer Jilleba zal dan een wandeling met ons maken door Middelburg. Wat hij in zijn boek 'Het Oude Middelburgse Woonhuis' heeft geschreven over het buitenaanzicht van de oude woonhuizen en wat hij ons ook tijdens zijn lezingen op dia's heeft laten zien, zullen we dan in het echt kunnen gaan bekijken. We kijken die avond naar de buitenordonantiën, maar voor diegenen die ook geïn teresseerd zijn in het binnenhuis is het mogelijk om die avond met de heer Jilleba een afspraak te maken over een datum om ook daar een kijkje in te gaan nemen. We komen om 7 uur samen bij het gebouw van de Rechtbank aan het Hofplein te Middel burg. Zaterdagmorgen 22 september gaan we een bezoek brengen aan het fossielenmuseum te Oost- kapelle. Rondleider daar is ds. van Tuyl van Serooskerke, de eigenaar van deze verzameling. Hij is iemand die op dit gebied erg veel weet en ons zeker een interessante morgen zal bieden. I.v.m. de beperkte ruimte zal het aantal deelnemers niet groter kunnen zijn dan 30. U moet zich daarom ook vooraf opgeven voor deelname aan de secretaris. Als er meer dan 30 aan meldingen zijn, zullen we tegelijk een afspraak maken voor een volgend bezoek. Ds. Tuyl van Serooskerke wil dit graag voor ons doen. We verzamelen om 10 uur bij de kerk. De Vereniging van archivarissen in Nederland zal op 18 en 19 oktober a.s. in het Jaarbeurs gebouw te Utrecht een congres houden met als thema.' dienstverlening, de relatie tussen archiefdienst en gebruiker. Belangstellenden kunnen een aanmeldingsformulier verkrijgen bij mevrouw A.M.E.H. Leuring, Lekstraat 39, 's-Gravenhage (tel. 070-856753).

de Wete | 1979 | | pagina 31