AANKONDIGINGEN Zoals beloofd zouden wij met de leden die in het afgelopen kwartaal niet mee konden naar het fossielenmuseum in Oostkapelle een nieuwe afspraak maken voor een bezoek aan dat museum. Als U er al iets over wilt weten kunt U dat lezen in het verslag over het bezoek in september j .1. De nieuwe afspraak is gemaakt voor woensdag 31 oktober. Wij verzamelen om 19.30 uur bij de N.H. kerk in Oostkapelle. Graag weer vooraf even een berichtje voor deel name aan de secr. omdat we weer een maximum stellen van 30 bezoekers. Woensdagavond 14 november komen we om 19.30 uur samen in Middelburg in 't oude Coffijhuys aan de Markt. Daar zal ons lid drs. Koops van het Rijksarchief een lezing met dia's verzorgen over de beroemde verzameling Zeeuwse kaarten, gravures en prenten, de Zelandia Illustrata van het Kon. Zeeuws Genootschap. Dit belooft een bijzonder interessante avond te worden. Deze verzameling waaruit in het Rijksarchief geregeld tentoonstellingen worden gehouden is heel bekend, maar over het ontstaan en de samenstelling ervan zult u op deze avond beslist heel wat kunnen leren en zien. Graag tot 14 november. Dinsdagavond 11 december hopen we weer in Vlissingen te zijn. De heer Veldhuis, conserva tor van het Stedelijk museum in Vlissingen is dan onze gastheer. Hij zal ons graag rondleiden en de geschiedenis van zijn stad toelichten aan de hand van museumstukken. Wij denken dan meestal direkt aan Michiel de Ruyter. Vlissingen heeft echter veel meer te bieden, maar dat komt u op die avond zelf maar met eigen ogen aanschouwen. De rondleiding begint om 19.30 uur. Het museum ligt aan het Bellamypark. Per 1 oktober waren 63 van onze leden nog in gebreke gebleven hun contributie over dit jaar te voldoen. Willen degenen, die tot deze 63 behoren hun f 12,50 zo spoedig mogelijk storten op giro 2405163 t.n.v. de Penningmeester Heemk. Kring Walcheren?

de Wete | 1979 | | pagina 23