AANKONDIGINGEN Op woensdag 22 april 1981 hopen we onze Algemene Ledenvergadering te houden. We vergaderen deze keer weer in hotel Walcheren te Koudekerke. De vergadering begint om 20.00 uur. De agenda voor het algemene gedeelte vindt u elders in dit blad. Na de pauze zullen de heren W.P. Roose en F.A. Broeksma ons iets vertellen over hun aandeel in de totstandkoming van het boekje over de Veldnamen van Koudekerke. Beiden hebben veel werk verricht voor deze uitgave; de een als veldwerker, de ander als vervaardiger van de kaarten. Het zal zeker interessant zijn iets over dat werk en hun ervaringen te horen. Natuurlijk zullen we deze keer ook weer onze natuurwandeling houden. Degenen die echter moeite hebben om erg vroeg uit de veren te komen, zullen we het deze keer niet al te moeilijk maken. Het wordt n.l. een vroege avondwandeling. Op woensdag voor Hemelvaartsdag staan onze gastheren Joosse en Smulders ons op te wachten bij het waterwingebied te Vrouwenpolder om ons weer van dat schitterend stuk heem te laten genieten. We verzamelen weer bij de parkeerplaats en wel om 18.30 uur. Dus deze keer niet vroeg uit de veren, maar hopelijk na een fijne wandeling vroeg onder de wol! Op zaterdag 13 juni zijn we weer te gast bij ons lid, de heer J. de Klerk, uit Arnemuiden. Het is dan de bedoeling het Zilveren Schor te bezichtigen. De rondleiding aldaar zal worden verzorgd door een vormingsleider van het Zilveren Schor, die tevens een en ander zal vertellen over het ontstaan en de doelstelling van dit vormings centrum. Na de bezichtiging van het Zilveren Schor gaan we naar Kleverskerke, alwaar de kerk zal worden bezichtigd. We verwachten U op het terrein van het Zilveren Schor te Arnemuiden om 9.45 uur v.m. op zaterdag 13 juni 1981. Koffie drinken wij op het Zilveren Schor, dat ons door het vormingscentrum wordt aangeboden. De heer De Klerk heeft in deze Wete over zowel het Zilveren Schor als Klevers kerke een korte informatie geschreven, zodat u weet waar u naar toe gaat en wat u er kunt verwachten. En dat zal zeker de moeite waard zijn. 32

de Wete | 1981 | | pagina 38