AANKONDIGINGEN Wandelen in Vlissingen Op zaterdag 24 april 1982 zullen we onder leiding van de heer C.H.J. Peeters, archivaris te Vlissingen, een stadswandeling maken door zijn stad. We begin nen om 9.30 uur en starten vanaf de parkeerplaats aan het Zeemanserve achter het V.V.V. kantoor. De heer Peeters heeft inmiddels een boekje geschreven waarin een uitgebreide wandeling door Vlissingen wordt beschreven. Hij is dus zo aktueel-deskundig, dat het zeker de moeite waard zal zijn om een deel van deze beschreven wandeling met hem te bekijken. De bekende zaterdag na Hemelvaart komt ook weer in zicht en ook dit jaar zullen we weer onze duinwandeling ir. het Oranjezongebied houden en wel op zaterdag 22 mei 1982. We starten weer bij de parkeerplaats (denk om parkeer- geld). Het wordt weer vroeg uit de veren, want we wachten tot 6.00 uur. Bent u er dan niet, dan mist u wel veel, want onze begeleiders de heren Joosse, Smulders en Van Leerdam, weten veel te vertellen en te laten zien. Onthoudt deze datum goed! Algemene Ledenvergadering Op 10 juni 1982 hopen we onze Algemene Ledenvergadering te houden in hotel Walcheren te Koudekerke. Deze avond zal in het teken staan van de officiële aanbieding van de verhalenbundel van J. Vader die die avond zal worden gepresenteerd. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Na dit gedeelte van de vergadering zal om 21.15 uur verder worden gegaan met het huis houdelijk gedeelte. Zie agenda elders in dit blad. De laatste bijeenkomst in dit seizoen is op 16 juni 1982. We zullen dan o.l.v. de heer Schoenmaker een avondwandeling maken door Zoutelande en met hem de markante punten van dit dorp bekijken. Als een man die al vele jaren in Zoutelande woont en zich erg voor zijn dorp interesseert zal het hem zeker mogelijk zijn ons een prettige avond te bezorgen. We starten bij de N.H. kerk om 19.30 uur. 36

de Wete | 1982 | | pagina 42