DE ALGEMENE LEDENVERGADERING werkgroep op dit terrein werkzaam. Een goede zaak lijkt ons. Want niet alleen vindt een inventarisatie van oude bedrijfsgebouwen of de restanten daarvan plaats - soms net op tijd, aangezien er nogal wat op dit gebied met verdwijning bedreigd wordt ook verdiept men zich in de bedrijfsvoering en de daarbij toegepaste technieken. Behoud van kennis is even belangrijk als behoud van objecten. Een belangrijk stuks van ons cultuur-historisch en sociaal-econo misch erfgoed kan zo bewaard en overgeleverd worden. Bovendien blijkt de industriële archeologie nog een onvermoede kant te hebben. Bepaalde oude technieken blijken n.l. weer in kleinschalige bedrijven, maar ook in ontwikkelingslanden in de Derde Wereld toepasbaar te zijn. De Zeeuwse werkgroep zoekt nog medewerkers. Voor geïnteresseerden volgt hier het adres: Werkgroep Industriële Archeologie van de ZCR, Postbus 407, 4330 AK Middelburg. P.S. AGENDA aOpening en mededelingen b. Vaststellen notulen van de vorige Algemene Ledenvergadering (De Wete no 3 - 1982) c. Ingekomen stukken d. Jaarverslagen sekretaris, penningmeester en kaskommissie e. Begroting 1983 f. Bestuursverkiezing Aftredend en herkiesbaar F. v.d. Driest Aftredend en niet herkiesbaar I. Franse en J. Louwerse In hun plaatsen stelt het bestuur voor ter verkiezing mevrouw P. Jasperse- Hoogerheide (momenteel administratrice) en de heer J. den Hollander, die genegen is het sekretariaat op zich te nemen. De leden zijn gerechtigd om namen voor eventuele tegenkandidaten te noemen. Daarvan dan graag zo spoedig mogelijk bericht bij het bestuur. g. Bestuursbeleid en bespreking financiële vraagstukken der vereniging h. Rondvraag j. Sluiting 3

de Wete | 1983 | | pagina 5