NIEUWE LEDEN AANKONDIGINGEN DIJKJE Naaktrecreatie Deze zomer staan er vlaggen te wapperen bovenop de vroegere vuilnisbelt van Vlissingen. Daar is nu een nudistenkamp. Eigenlijk is dat geen gezicht. Een naakte vlaggestok past beter in zo'n kamp. Nieuwe leden per 1 juni 1983 Opgegeven door W. Jacobse, Lewedorp Bestuur M. Geerse, Deventer A. Geldof I. Wissel, Terneuzen A.P. den Exter A. Lampert, Biggekerke P. Lampert J.C. de Hooge, Middelburg M. Sanderse R. de Graaf, Middelburg C.J. Mesu J.J. Stroo, Gouda J. Stroo A.D. Ie Clercq, Koudekerke W.P. Roose K. de Rooy, Nieuwkoop Bestuur F. de Nooyer, Nw. en St.-Joosland J.L. van Leeuwen A. Hoefkens, Vrouwenpolder Bestuur P. Schoe, Vrouwenpolder A. Hoefkens J.P.H. de Vos, Oostkapelle C.G. Ratelband P. Goedegebure, Vlissingen W.C. Roose P.M. Hoondert, Middelburg Dhr. Kannekens J. Wessel, Middelburg Dhr. v.d. Boogaard R. Krens, Zoutelande idem J. Helderman, Badhoevedorp Mevr. Bosselaar L.A. de Plaa, Middelburg W. Dekker A.F. de Pagter, Middelburg J. Taal W. Kruithof, Middelburg A. Cevaal P. Moens, O.- en W.-Souburg P. Sanders Bedankt Mevr. Roelse Mevr. G.A. de Hoop Dhr. Lepoeter Aantal leden per 1 juli 1983: 742 Op vrijdag 26 augustus a.s. verwacht de heer S. Sanders, organist en cantor, ons in de Oostkerk te Middelburg om ons, samen met een collega, iets te vertellen over de geschiedenis van deze kerk en van het prachtige daarin staande orgel. Hij leidt ons niet alleen door de kerk, maar brengt ons ook naar de koepel. Dat laatste maakt het bezoek extra attraktief. Ik stel U voor te verzamelen op het Oostkerkplein om 19.25 uur. 30

de Wete | 1983 | | pagina 32