MEDEDELINGEN, etc. 'Ter garnalenvangst omstreeks 1920' is de titel van een z.g. 'geeltje', geschreven door Gerard Jasperse uit Vlissin- gen. We zijn er trots op dat wij dit boekje mogen uitgeven. In de pers is het gunstig beoordeeld, zoals U zelf hebt kunnen lezen. U kunt het geeltje op de gebruikelijke wijze bestellen. De prijs: voor leden 3,50; voor niet-leden 4,90. P.S.: Binnen 10 dagen was de le druk uitverkocht. Het boekje is inmiddels herdrukt. Verzoek van de Penningmeester Willen de leden, die hun contributie over 1983 - voor enkelen geldt dit ook voor de contributie over 1982 - nog niet hebben voldaan, deze op korte termijn betalen? De acceptgirokaait bevindt zich in De Wete jaargang 12, nr. 1. Bij voorbaat hartelijk dank! Veldnamen Een buitenstaander kan wel eens de indruk krijgen, dat de veldnamencom- missie slaapt. Wie dat denkt, heeft het mis. De voorbereidende werkzaam heden voor uitgave van de veldnamen van Biggekerke en Zoutelande naderen hun voltooiing. De commissie Inhoudsopgave De Wete In 1980 werd bij De Wete een inhoudsopgave gevoegd over de jaren 1976 t/m 1979. Het bestuur overweegt wederom een inhoudsopgave te verstrekken, maar ziet op tegen de grote financiële consequentie daarvan. Daarom willen we graag weten wie er behoefte aan een dergelijke inhoudsopgave heeft. Gaarne Uw bericht hierover zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk 15 september a.s. aan de secretaris. ADRES SECRETARIS Het adres van de nieuwe secretaris, J. den Hollander, is: Essenlaan 7, 4334 BL Middelburg. Wil een ieder die dit adres regelmatig nodig heeft, daarvan een notitie maken? 32

de Wete | 1983 | | pagina 34