NIEUWE LEDEN AANKONDIGINGEN Nieuwe leden per 1 oktober 1983 opgegeven door: P.L. Vossen Vlissingen A.C. Rijken J.J. v.d. Meulen Vlissingen T. Wilkens A. Kodde Aagtekerke A. Geldof Mevr. A. van Dellen Middelburg A.J. van Elsacker M. Stroo Zoutelande Dhr. de Wit W.J. Lengton Middelburg I. Dellebeke Mevr. B. Cohen Vlissingen Mevr. van Nassau F.A.M. Clarijs Middelburg J. Luteijn Mevr. Slaakweg Driewegen Mevr. M.J. v.d. Woude J. Volmer Wagenberg A. Hoefkens K. Adriaanse Zoutelande W. Roose J.J. Wisse Veere Dhr. v.d. Putte C.P. Mol Vlissingen H. Kokelaar Mej. G.H. Oosterloo Middelburg S. Sanders Mevr. M. v.d. Boogaart Middelburg Dhr. Kools J. Wondergem Oostkapelle C. den Hollander A.J. Tazelaar Middelburg M. Sanderse L. van Druten Den Haag A.P.J. Bil L.A. van Dijk Middelburg A.P.J. Bil G. van Biemen Middelburg I. Dellebeke J. Krul Oostkapelle Mevr. de Vos C. de Nijs Oostkapelle Mevr. de Vos Bedankt als lid, c.q. overleden/vertrokken: J.S. Hoek, C. den Otter, W.F. Reus, C. Maas, Mevr. Polak, Dhr. Willemse, J.A. Luteyn. Aantal leden per 1 oktober 1983: 757. 25 oktober 1983 Zoals reeds vermeld in De Wete van augustus 1983 (12e jaargang, nr. 3) hoopt de heer Peeters, archivaris van de gemeente Vlissingen, voor onze Kring op dinsdag 25 oktober a.s. een lezing te houden over het onderwerp 'Vlissingen in de Franse tijd'. Hij zal één en ander toelichten met dia's. We verwachten heel veel leden. Plaats: Hotel Walcheren te Koudekerke; aanvang 20.00 uur. 22 november 1983 'Tegels' is het onderwerp waarover de heer W.P. Jacobs uit Vlissingen ons op dinsdag 22 november 1983 het nodige hoopt te vertellen. Hij zal dat doen aan de hand van dia's. We komen weer bij elkaar in Hotel Walcheren te Koude kerke en beginnen om 20.00 uur. 31

de Wete | 1983 | | pagina 33