NIEUWE LEDEN zijn overigens helaas -nog- niet geïnventariseerd). Zo'n toegang kan een belangrijk werkstuk zijn, ik denk hierbij b.v. aan de 'Inventaris van het archief van de familie Schorer 1547 - 1983', door jhr. dr. G.F. Sandberg (uitgave: Rijksarchief in Zeeland, Middelburg 1983), die tal rijke stambomen bevat en waarin U zeer veel met betrekking tot het verleden van Walcheren kunt ontdekken. Succes met Uw historisch onderzoek en raadpleegt U vooraf vooral de besproken handleiding! W. Jappe Alberts en A.G. van der Steur, Handleiding voor de beoefening van lokale en regionale geschiedenis, Weesp, Fibula - Van Dishoeck, 1984 (prijs: 32,50). P.S. Nieuwe leden per i januari 1985 Opgegeven door: J. Troy, Middelburg Mevr. Sinke J den Herder, Serooskerke Mevr. Sinke D. J. Bijl, Oostkapelle Mevr. Ratelband Mevr. H de Visser, Middelburg Mevr. Heijboer J. Kaljouw, Oost-Souburg Bestuur J. Stroo, Zoutelande M. Stroo Drs. K.J. Nieuwenhuis, Grijpskerke Bestuur M. Flipse, Westkapelle Bestuur Chr. Riemens, Biggekerke Bestuur Mevr. Hoek, Middelburg Bestuur Mevr. M. Wijkhuijs.Biggekerke Mevr. de Wolf A. Bosman, Middelburg Dhr. Poppe A. Boone, Veere Bestuur B. van Wijk, Aagtekerke A.Boone P. Boone, Koudekerke W.P. Roose H. Geertse, Grijpskerke C. Geertse K.P. de Bree, Grijpskerke Mevr. Sinke R.J. Sonius, Westkapelle Bestuur J.C. Poppe, Middelburg J. Poppe Fam. van Weele, Vlissingen A.K. v.d. Sluijs C. de Witte, Zoutelande Dhr. de Witte L. Boelhouwers, Zoutelande Mevr. v.d. Sluijs J.W. Breel, Veere Bestuur L. v.d. Hiele, Veere Bestuur L. Stroo, Middelburg W. v.d. Heijden B.C. de Korte, Vlissingen Mevr. Harting L. Everaars, Middelburg G. de Ru 32

de Wete | 1985 | | pagina 34