INHOUDSOPGAVE De Wete jaargang 13 (1984) B- Mevr. Baijens, Middelburg Bestuur Mevr. M. Roelse, Westkapelle Dhr. Huizing L. Versteeg, Vlissingen Bestuur J.A. Heijse, Middelburg Bestuur A.H. Verboven, Serooskerke Bestuur A. de Konink, Vlissingen A. de Kam Dr. C. Boertien, Middelburg Bestuur MejE de Looff, Middelburg Bestuur W. Staat, Middelburg Bestuur A de Vries, Middelburg A. Beimers J. Gideonse, 's-Gravenzande P. Boone P.L. den Boer, Vlissingen I. Dellebeke M.H. Wilderom, Vlissingen Mevr. Gillissen W. Cevaal, Ritthem L. Cevaal C. Leeman, Middelburg P. Boone Mevr. T. Dellebeke, Vlissingen Bestuur C.L. Gabriëlse, Zoutelande M. Stroo Bedankt c.q. overleden: A. van Iren, mevr. Hamelink, mevr. C.J. van Leeuwen, C. Schout, P.L. Hartsuijker, mevr. R.J. Smulders, B. Paul, J. v.d. Pol, mevr. S. Korteweg, mevr. Niemeijer, dhr. Schouw, C.A. Groeneweg, G.E. Overweg. Aantal leden per 1 januari 1985: 852 Schrijver nr. blz. Onderwerp A. Biggekerke: De droeve gebeurtenissen voor de bevrijding van Biggekerke Mr. M.A. Terwoert Boekbesprekingen ('k eleze): Atlas van de monumenten in de Zeeuwse Delta (Theo Kampa en Hans Vandermissen) Domburg 150 jaar badplaats (Jan Warners) De Ned. Herv. Kerk te Grijpskerke (C.A. v. Swighem) Luchtgevaar: Luchtaanvallen op Nederland 1940-1945 (A. Korthals-Altes) De Scheldestaking van 1928 (Industriebond FNV) De veldnamen van Biggekerke en Zoutelande (Heemkundige Kring Walcheren) Vlissingen: Veranderd gezicht (Jac. Schoenmaker) Van 'Wèskappel' naar Westkapelle (A. Boone) Zandenburg en de bergjes van Zanddijk (E.Verweij; Ned. Kastelen Stichting) Zeeuws Platenboek (Frans v.d. Driest en Rino Visser) Bunkers (Walcheren in Woord en Beeld) A.P. de Klerk 1 25 P.W. Sijnke 3 32 A.P. de Klerk 2 25 P.W. Sijnke 4 33 P.W. Sijnke 3 31 Take Stol 3 30 P.W. Sijnke 2 26 P.W. Sijnke 4 34 Mededelingen A.P. de Klerk 2 26 P.W. Sijnke 1 24 Fr. Broeksma 4 16 33

de Wete | 1985 | | pagina 35