AANKONDIGINGEN EN MEDEDELINGEN Dinsdag 22 januari 1985 Onze eerste lezing in het nieuwe jaar wordt verzorgd door de heer M.P. de Bruin, Hoofd van het Documentatiecentrum van de Provinciale Bibliotheek, te Middelburg. De heer De Bruin zal ons vertellen over 'Dr. H.C.M. GHIJSEN en haar werk voor de Zeeuwse dialecten'. De bijeenkomsten wordt gehouden op dinsdag 22 januari 1985 in Hotel Walcheren te Koudekerke, aanvang: 20.00 uur. Zaterdag 23 februari 1985 Ons Provinciaal Bestuur huist al eeuwen lang in de provinciale hoofdstad Middelburg. Die huisvesting hebben we allemaal wel eens aan de buitenkant bekeken, maar hoe ziet het er van binnen uit? En wat doet dat Provinciaal bestuur zo al? Om antwoord op deze vragen te krijgen meenden we een excursie naar het Provinciehuis te moeten organiseren. Het Bureau Voorlichting van de Provincie Zeeland gaf daartoe desgevraagd alle medewer king, waarvoor onze dank. Over de werkzaamheden van het Provinciaal bestuur worden we ingelicht door middel van een dia-serie 'Bestuursbeeld'. 23 Februari 1985 verwachten we U derhalve bij het Provinciehuis in Middelburg, tussen 9.45 uur en 10.00 uur 's-morgens; ingang: St. Pieterstraat 42. Woensdag 20 maart 1985 Het K.N.M.l. in De Bilt kent iedereen wel van naam en we weten ook nog wel, dat daar de dagelijkse weersvoorspelling 'gemaakt' wordt. Maar hoeveel inwoners van ons goede Walcheren kennen het K.N.M.l. Vlissingen? Ik schat dat dat er maar weinig zullen zijn. Daarom is het goed, dat de heer L. Drijgers, oud-hoofd van de Meteodienst van het station Vlissingen van het K.N.M.l. ons daarover het één en ander komt vertellen. Onder de titel 'Het K.N.M.l. in de weer' houdt hij op 20 maart a.s. in Hotel Walcheren te Koudekerke eerst een causerie en vertoont na de pauze een aantal dia's over ons Vlissings weer-instituut. Aanvang: 20.00 uur. Woensdag 24 april 1985 Op 24 april a.s. hopen we onze jaarvergadering te houden in Hotel Walcheren in Koudekerke. Aanvang: 20.00 uur. In De Wete van april a.s. zult U de agenda voor deze vergadering aantreffen. Nu reeds kan ik U mededelen dat de bestuursleden W. Flissebaalje en J. den Hollander aftredend zijn. Mevr. Flissebaalje stelt zich, gezien haar leeftijd, niet meer herkiesbaar. Jammer! Graag opgave van eventuele kandidaten voor deze bestuursfunctie en uiteraard eventueel voor die van de heer Den Hollander die zich echter wel herkiesbaar stelt. Het bestuur zou graag een vrouw als vervangster voor mevr. Flissebaalje in het bestuur zien en dan graag iemand uit één van de dorpen op Walcheren (met uitzondering van Serooskerke, want uit dat dorp komen al twee bestuurs leden). Gaarne opgave van kandidaten aan de secretaris.

de Wete | 1985 | | pagina 39