NIEUWE LEDEN AANKONDIGINGEN Nieuwe leden per 1 juli 1985 opgegeven door Mevr. A. Kammeraat, Koudekerke C.L. Polderdijk, Koudekerke Mevr. A.M.J. Jansen-Verrijk, Dordrecht J.C. Franse, Middelburg J. Buijs, Sliedrecht Mevr. M. Hamstra-Jonkman, Koudekerke Mevr. A. Koets, Goes P. Poelman, Domburg Th. v.d. Hoven, Vlissingen F. Hemelaar, West-Souburg J. Hoogendoorn, Domburg Ds A. van Santen, Middelburg J. Neve, Middelburg S. Weber, Duisburg (Did) J.M. van de Haak, Middelburg Mevr. M. Speijer-Hoogedeure, Veere A. Ludwig, Duisburg (Did) J.B.J. Vossenberg, Middelburg P.O. Doleman, Soereldonk Mevr. A.M. Boonstra-Louwerse, Middelburg bestuur A. de Kam mevr. B. Vossen-Heijt M.J. de Roos mevr. Stroo W.C. Roose bestuur F.A. Broeksma C. Louwerse bestuur C.J.N. Osseweijer bestuur bestuur (via tentoonstelling) idem idem idem idem idem idem F. v.d. Driest Bedankt, c.q. overleden: K. van Giffen en M. Wandel. Aantal leden per 1 juli 1985: 896 Zaterdag 24 augustus 1985 Onze eerstvolgende aktiviteit is gepland op 24 augustus a.s. (Ik neem aan, dat U weet dat we in juli nooit iets ondernemen). Op die datum staat een dorpswandeling in Aagtekerke op het programma. Onze gastheer is de heer C. Klap, wonende aldaar. We verzamelen ons om uiterlijk 9.55 uur bij de kerk, opdat we om 10.00 uur precies aan de wandeling kunnen beginnen. Zaterdag 21 september 1985 Velen van ons zullen het nieuwe gebouw van de Zeeuwse Bibliotheek aan de Kousteensedijk te Middelburg al wel eens van binnen bekeken hebben. Waar schijnlijk waren ze er toen in dat gebouw de 'open dag' gehouden werd. Op die dag was het echter zo verschrikkelijk druk, dat toen veel belangrijke en belang wekkende dingen niet goed te zien waren. Daarom meenden we velen een plezier te doen door een bezoek aan het genoemde gebouw te organiseren. De bedoeling is, dat we tijdig in het gebouw aanwezig zijn, zodat we om 10.00 uur kunnen gaan luisteren naar een inleiding over 'De Zeeuwse Bibliotheek: 32

de Wete | 1985 | | pagina 34