NIEUWE LEDEN MEDEDELINGEN Opgegeven door: Nieuwe leden per 1 October 1985 A. van Santen, Middelburg bestuur Mr. G.B. van Sisseren, Serooskerke J.Poppe Mevrouw J.J. Passenier-Louwerse, Westkapelle W. Gabriëlse W.H. Drijver, Vlissingen bestuur J. van Wallenburg, Middelburg bestuur Mevrouw L. Leeuwerik-Kleinepier, Luxemburg bestuur A. van Dijke, Middelburg bestuur J. Post, Vlissingen G. Wattel Mevrouw Corbijn, Vlissingen H. Kokelaar Sr. H.J. Baurdoux, Middelburg B.J. Mol Mevrouw C. Plijter-Petiet, Middelburg bestuur P. de Pagter, Domburg A.P. de Klerk M. Davidse, Vlissingen bestuur C.D. van Noppen, Vlissingen bestuur F.B. Lammes, Abcoude bestuur Mevrouw Baljet-Castel, Bunnik bestuur Mevrouw Wielemaker-Willemse, St. Laurens bestuur G.C. Wielemaker, Brielle L.J. Schout A.G. Nauta, Koudekerke mevrouw T. Janse Ds. P. Melse, Oost-Souburg P. Schoe C.J. Simpelaar, Zoutelande bestuur A. de Bree, Oost-Souburg bestuur S. Jobse, Alphen aan de Rijn J. Walraven W. Houmes, Tholen bestuur M. Jeroense, Middelburg bestuur J. 't Gilde, Middelburg L.A. de Plaa M.E.M. Hermsen, Souburg bestuur C. Smulders, Waalre bestuur Mevrouw C.S. Dekker-de Voogd, Veere bestuur N.L. Zelders, Vleuten bestuur L. Minderhoud, Vlissingen bestuur P.W. Suurmond, Groningen bestuur Mevrouw R. Kruse-ter Avest, Middelburg bestuur L. Louwerse, Vlissingen bestuur A.J. Hubregtse, Middelburg bestuur P. Steutel, Middelburg A. Boone Bedankt: W. Gast, A.C. de Hooge, N.A. Huibregtse, J. de Klerk, J.C. Schouwenaar. Aantal leden per 1 oktober 1985: 927. Boek uitverkocht Het boek 'Het Middelburgse Woonhuis' van F.H. Jilleba -door ons in eigen beheer uitgegeven- is uitverkocht. 39

de Wete | 1985 | | pagina 41