NIEUWE LEDEN LAAT HET DE WETE WETEN Opgave nieuwe leden over de periode oktober/december 1985. Nieuwe leden J. Sies, Middelburg K. Minderhoud, Westkapelle J.Chr. Verhage, Heemskerk P. Harber, Vlissingen S.J.J. Visser - van Koeveringe J.H. Pel, Vlissingen Mevr. C. de Nood - Pouwer, Veere M.J. Janssens, Schiedam J. v.d. Vreugde, Zoutelande I.L. Dronkers, Vlissingen P. Steutel, Middelburg W. Janse, Domburg A. Krijger, Meliskerke J. Goedhart, Middelburg M. Kerkhove, Zoutelande S. Kodde, Vrouwenpolder G. Geertse, Grijpskerke opgegeven door Mevr. Clarijs K. Wouters Mevr. M. v.d. Sluijs-Slabber Mevr. Herman de Groot bestuur bestuur Mevr. S. Pouwer - v.d. Bosse bestuur Mevr. Dommisse J. Luteijn A. Boone P.C. Visser J. Wisse I. Dellebeke P. Francke Mr. Terwoert G. Wijkhuijs Bedankt, c.q. overleden Dr. P.J. Meertens, E. Verhage, J. Wijkhuijs, J. Meijers, H. Merckens, Dr. J. Helderman, Mevr. Le Clercq, P.L.M. Vossen, D. Hengst, L.J. Altena, P. Melse, J. Tuynman, W. Koster, V.J.A. Wilkens, J. v.d. Broecke. Aantal leden per 31 december 1985: 929. Opgave nieuwe leden bij administratrice s.v.p. 's Lands oorlogsschip 'Delft', gebouwd in 1782/1783 in Delfshaven voor de Admiraliteit op de Maze, is sinds de laatste vijf jaar studieobject 'con amore en pro Deo' van J.F. Fischer Fzn. uit Den Haag. Op dit oorlogsschip, dat in 1795, na een oproer op de vloot in Vlissingen werd afgedankt en geheel leeg gemaakt, deden de volgende kapiteins dienst: Jan Schreuder Haringman, van 1787-1789, Theodoor F. van de Capellen, van 1793-1795 Gerrit Verdooren, van 1795-1797. De heer/mevr. Fischer wil graag weten of er op Walcheren nog familie c.q. nabestaanden van deze kapiteins voorkomen. Zo ja, dan zal ik U gaarne in contact brengen met genoemde Fischer. ^secr j 39

de Wete | 1986 | | pagina 41