OPGAVE NIEUWE LEDEN over de periode juli-sept.'86 Nieuwe leden A. Oppeneer, Middelburg L. Rottier, Vlissingen N. Toutenhoofd, Westkapelle J. Koppejan, Zoutelande W.G. Beeftinck, Middelburg P. Bassie, Middelburg M.K. Huibregtse, Middelburg Mevrouw A.A. Hamers, Veldhoven G. Sponselee, Hulst J.W. Wattel, Middelburg H.L. Brasser, Middelburg J. Marges, Oostkapelle P. Rijken, Middelburg Mevrouw I.C. Laboijrie, Middelburg Familie Hollestelle, Vlissingen W.M. Toutenhoofd, Kampen Mevrouw W. Hoogstrate-Bode, Koudekerke A. Minderhoud, Westkapelle W. van Schaik, Westkapelle C.W. Lockefeer, Middelburg Mevrouw M.B. de Koning-Castel, Bruinisse H.F.H. Houweling, Middelburg W. Kerkhove, Zoutelande J. Boogaard, Biggekerke Mevrouw J.A.M. v. Wingerden-Fruytier, Oost-Souburg W. Schreienberg, Biggekerke P. Janse, Vlissingen Mevrouw A. Burgmeijer, Vlissingen J. Verhage, Westkapelle Mevrouw I. Burgers, Utrecht R. v.d. Meer, Meliskerke A. Cornelissen, Middelburg P. Bouwense, Oostkapelle Mevrouw M. J. Daamen-van Houte, Veere A.F. Franken, Bergen op Zoom D. de Looff, Vlissingen M.M. Markusse, Arnemuiden O. Ruigrok, Waalre Mevrouw S. Schout, Middelburg A.J. Versprille, Middelburg L.M. Hollestelle, Middelburg 1000e lid A.P. Wouters, Veere F.E. van Geest, Middelburg D. Sanderse, Grijpskerke opgegeven door: mevrouw Geldof H.M. Wilderom bestuur bestuur bestuur H. Vader bestuur bestuur bestuur bestuur J. van Wallenburg W. Davidse bestuur bestuur bestuur bestuur mevrouw W. Dekker P. Francke P. Francke bestuur mevrouw Baljet-Castel H.L. Brasser dhr. Kerkhove dhr. Kerkhove bestuur A. Lampert bestuur J.A. de Waard K. Wouters bestuur bestuur H.L. Brasser P. van Empel bestuur bestuur M.H. Wilderom bestuur C. Smulders bestuur J. Luteijn mevrouw A. Koets P. Wouters J. Beun D. Coppoolse 29

de Wete | 1986 | | pagina 31