Zodat een ieder uiterlijk 20.45 uur weer in zijn woonplaats kan zijn. Kosten: 47,- p.p., koffie, diner, gidsen etc. inbegrepen. Opgave voor deelname zo spoedig mogelijk aan de secretaris, J. den Hollander Essenlaan 7, 4334 BL Middelburg, onder gelijktijdige betaling van de kosten op diens girorekening 635276. Er zijn 54 plaatsen in de bus beschikbaar, dus: wie het eerst komt, het eerst maalt. Zij, die niet mee kunnen, krijgen vroegtijdig bericht. Voor wie mee kan geldt: Geen bericht, goed bericht. Woensdag 21 oktober 1987 De U bekende A.BOONE uit Middelburg -hij schreef het boekje 'Van Wes- kappel naar Westkapelle'- is op woensdag 21 oktober a.s. onze inleider tijdens onze maandelijkse bijeenkomst. Hij zal spreken over het Walcherse wegennet vöör 1940. Ter verduidelijking van zijn betoog onderstreept hij één en ander met dia's. In de Wete van oktober a.s. volgt meer informatie over dit onderwerp. NIEUWSBRIEF COMMISSIE REGIONALE GESCHIEDBEOEFENING ZEELAND Sinds 6 februari j.l. heeft onze provincie een Commissie voor Regionale Ge schiedbeoefening. Deze commissie is ingesteld door het provinciaal bestuur met als opdracht een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van de kennis van de geschiedenis van Zeeland. De Commissie geeft een nieuwsbrief uit waarin allerlei wetenswaardigheden betreffende de geschiedbeoefening in Zeeland zullen worden opgenomen. leder lid van een Zeeuwse heem- of oudheidkundige vereniging kan een gratis abonnement op die Nieuwsbrief krijgen. Men hoeft zich daatoe slechts op te geven bij het Secretariaat van de Commissie, p/a Zeeuws Documentatiecentrum, Postbus 8004, 4330 EA Middelburg. Behalve de leden van de onze kring hebben alle leden van de Zeeuwse heem- en oudheidkundige verenigingen nr. 1 van de Nieuwsbrief gekregen. Om administratief-technische en financiële redenen konden wij ons adressen bestand niet aan de commissie verstrekken, waardoor bedoelde brief niet aan onze leden verstuurd kon worden. Mocht U belangstelling voor een abonnement op de Nieuwsbrief hebben, stuur dan even een berichtje aan bovengenoemd adres. H. 40

de Wete | 1987 | | pagina 42