NIEUWE LEDEN opgegeven door G. Potappel, Biggekerke J. Potappel J. Adriaanse, Vlissingen A. Maquelin Mevr. A.Daamen-v.d.Leije, Vlissingen Mevr. P.M. van Luyk D. van Boven, Middelburg G. van Biemen L. de Visser, Ritthem bestuur J.D. Gideonse, Gapinge W. Coppoolse W.J. Kusee, Oost-Souburg W. Sinke H. Lous, Zoutelande dhr. Franke G.W.H. Wiegers, Vlissingen mevr. De Kam J. Maljaars, Oostkapelle mevr. F. Boone-Sturm H. Blankenstijn, Middelburg W. Kasteleijn L.J.G. Kiser, Middelburg mevr. Kasteleijn R. Struijk, Oostkapelle J. Beun D. van Dam, Middelburg J. Beun Ir. W.J.M. Houtermans, Middelburg ds. A. van Santen Mr. A.F. Faas, Biggekerke bestuur Waterschap Walcheren (begunstiger) bestuur D. Wittenberg W. Janse P. Willeboordse, Apeldoorn M. Akkerdaas, Vlissingen mevr. Kurpershoek H.A. van Maldegem, Westkapelle bestuur Mr. C.G.J. Rutten, Middelburg bestuur Bibliotheek Rijksdienst Monumentenzorg, Zeist bestuur A. v.d. Eekhout, Zoutelande J. Boogaard W.J. Camper, Middelburg dhr. Cornelissen J.L. van Dullemen, Domburg bestuur H.P. Waling, Middelburg J.P. Luteijn L. van der Pool, Middelburg bestuur Ir. D. Tromp, Middelburg mevr. L. van Boven C. van Schutterhoef, Koudekerke bestuur I. Onderdijk, Middelburg M. de Ridder J. Dingemanse, Koudekerke W.P. Roose J. Vreeke, Vlissingen bestuur C.P. Pieters, Vlissingen A. Arendse A. Flipse, Middelburg mevr. Dingemans-Ovaa Lidmaatschap beëindigd P.L. den Baer, mevr. N.J. Versluis - v.d. Bosse, P. Schoe, Jac. v.d. Heijden, R. de Graaf, mevr. Bayens, P. Driesprong, S. Hesseling, P. Hengstmengel, mevr. A.J.H. Polderman-Visser, G. van Oorschot, J.J. v.d. Meulen-Vlietstra, P.F. Daamen, W. de Munck, A.H. Ie Feber, B. Bakker, J.W. Luttekes, A.P. Bil, P. Schout. Aantal leden per 1 januari 1988: 1073. 41

de Wete | 1988 | | pagina 47