BIJEENKOMSTEN 27 januari 1988 Sprekend over het Zeeuws Museum en luisterend naar de reacties daarop komt men telkens weer tot de ontdekking dat velen, ook leden van onze kring, wel de naam kennen en ook wel weten waar ze het museum moeten zoeken, maar niet weten wat er zoal in staat. Daarom hebben we besloten om daaraan iets te doen. Dus houden we onze eerste bijeenkomst in 1988 in het Zeeuws Museum in de Abdij te Middelburg en wel op woensdag 27 januari a.s., aanvang 20 uur. Het programma: eerst een inleiding met dia's over het museum, daarna een rondleiding (in twee groepen) door het museum. We verzoeken U om tijdig aanwezig te willen zijn. 24 februari 1988 Drs. J.H. Kluiver, wonende in Middelburg, heeft in het jaarboek 1987 van het Oranje-Nassau Museum een uitgebreid artikel geschreven over 'Het Prinsen logement in de Abdij te Middelburg'. Over dit onderwerp, toegelicht met dia's, wil hij op 24 februari a.s. met ons komen praten. We zijn dan weer in Hotel Walcheren te Koudekerke. De avond begint om 20.00 uur. 30 maart 1988 Het Kadaster is een instelling, die iedereen van naam kent, maar waarvan de meeste mensen niet weten wat daar precies gedaan wordt. Over het ontstaan van het Kadaster en het waarom van dat ontstaan, over wat het doet en hoe, over welke gegevens in het kadaster opgeslagen liggen, waartoe die dienen en op welke wijze we ze kunnen verkrijgen, etc., komt de heer M. J. Scheele, voormalig technisch ambtenaar bij deze dienst en wonende in Middelburg, ons het nodige vertellen. Hij doet dat op woensdag 30 maart a.s. in Hotel Walcheren te Koudekerke, aanvang 20 uur. 27 april 1988 Onze jaarvergadering hopen we te houden op woensdag 27 april a.s., uiteraard wederom in Hotel Walcheren, Koudekerke, aanvang 20.00 uur. De agenda wordt - zoals gebruikelijk - in De Wete van april 1988 gepubliceerd. Nu alvast de mededeling dat mevrouw L. Sinke - Boone en de heer Fr. Broeks- ma aftredend zijn. Laatstgenoemde stelt zich herkiesbaar en zal als zodanig door het bestuur worden voorgedragen. Mevrouw Sinke stelt zich niet meer herkiesbaar. Andere zaken buiten de Kring vragen ook reeds geruime tijd haar aandacht. Zij wil zich daaraan wat meer gaan wijden. Het bestuur vindt het jammer dat ze weg gaat, maar moet wel naarstig naar een ander bestuurslid gaan zoeken. Suggesties of kandidaten gaarne zo spoedig mogelijk opgeven bij het secre tariaat.

de Wete | 1988 | | pagina 51