AANKONDIGINGEN EN MEDEDELINGEN Mevr. A. Anderiesse-Looise, Middelburg Mevr. M.J. Kurpershoek J. van Dorp, Oostkapelle bestuur Mevr. L. v.d. Mark, Vlissingen Mevr. de Bokx Mevr. J.S. van Strien, Middelburg Mevr. de Bokx Mevr. A.M. Vermazen, Middelburg bestuur Mevr. Cl. Rooze-Stouthamer, Beigem(B) A.P.de Klerk J. Simonse, Biggekerke G. Potappel A. Janse, Koudekerke W.C. Roose Mevr. G. Gabriëlse, Westkapelle W. Gabriëlse C.I. Schreijenberg, Biggekerke Mevr. Jobse J. Schreijenberg, Biggekerke Mevr. Jobse J.W. Hament, Vlissingen R. Duym J. Boogaard, Koudekerke bestuur J. Visser, Domburg bestuur W.D. Brady, Middelburg F. de Nooijer J. Hoefkens, Middelburg F.A. Broeksma Dhr. en mevr. Louwerse, Vrouwenpolder A.C. Boenders-Herwig G.J. de Rooy, Vlissingen bestuur Mevr. M. Barendse-den Hollander, Goutum A. Bimmel Th.A.M. Rietveld, Middelburg A.P. de Klerk J. Onderdijk, Vlissingen 1. Onderdijk P.E.L. Peters, Oostkapelle bestuur Mr. J.A. Lantsheer, Oostkapelle bestuur A.H. Verbeek, Middelburg bestuur J. v.d. Broeke, Koudekerke Mevr. D'Hondt-Kelder Mevr. L. Pilgram-v.d. Vrede, Oost-Souburg Mevr. Slabbekoorn J. Kusse, Arnemuiden F. de Nooijer Lidmaatschap beëindigd A.J. Witte, mevr. M. Schoep - de Lange, P.J. Poppe, mevr. Hoek, G.C. Wielemaker, W.J. Geschiere. Aantal leden per 1 april 1988: 1108. Woensdag 27 april 1988 In De Wete van januari 1988 werd reeds vermeld, dat de Jaarlijkse Ledenver gadering zal worden gehouden op woensdag 27 april a.s. in Hotel Walcheren, aanvang 20.00 uur. Zoals gebruikelijk, is deze avond in enkele delen gesplitst. We beginnen met de ledenvergadering. De agenda van deze vergadering vindt U elders in deze Wete. Na de pauze wordt het tweede deel - Zuid-Beveland - van de Zeeuwse historie in kranteknipsels, geschreven en verzameld door L. van Wallenburg (een Catalogus samengesteld door onze werkgroep 'Van Wallenburg') aangeboden aan de voorzitter van de Heemkundige Kring De Bevelanden, de heer L. Abelmann, waarna de heer J. de Ruiter spreekt over 'Het ontstaan en de ontwikkeling van de Zak van Zuid-Beveland', toegelicht met dia's. Een onderwerp dat geheel aansluit bij de onderwerpen die in de catalogus worden vermeld en waarvoor onze leden zeker belangstelling zullen hebben. 36

de Wete | 1988 | | pagina 36