NIEUWE LEDEN AANKONDIGINGEN EN MEDEDELINGEN opgegeven door H. Jobse F. v.d. Driest A. de Korte, Middelburg J.T.P. Roelse M.P. Olyslager, Serooskerke bestuur Jacoo Onderdijk, Serooskerke Han Lobbezoo Reginald Peene, Westkapelle Han Lobbezoo A. van der Toorn, Middelburg bestuur B. Monkau, Middelburg G.J. de Rooij Stichting Welzijn Ouderen, Middelburg mevr. N. van Biemen H. de Pagter, Domburg J. Hoogendoorn O. Abrahamse, Barendrecht A. Abrahamse C. Sohier, Grijpskerke J. van Wallenburg mevr. M. Vaandrager - van 't Hoff, Domburg Chr. J. Peters A. Kodde, Ritthem L. Ce vaal A.M. Ovaa, Ritthem L. Cevaal Zeeuwse Bibliotheek, Middelburg bestuur A.J. Puijpe, Middelburg M.P. de Ridder mevr. M.M. Coppoolse, Middelburg bestuur mevr. C.J.W. Wortman, Rijswijk bestuur G.L. Berrevoets, Groot Abeele mevr. Roose W.F.A. Smith, Arnemuiden bestuur Lidmaatschap beëindigd: C.P. Polderman Geen bijeenkomsten etc. in juli en augustus Het is usance dat onze kring in de maand juli geen bijeenkomst of excursie houdt. In augustus gingen we de voorgaande jaren dan weer van start. Gebleken is echter, dat ook in de maand augustus de belangstelling voor een bijeenkomst of excursie zeer gering is. Daarom heeft het bestuur besloten om ook in de augustusmaand geen aktiviteiten te organiseren. Naar de bron van de Schelde: zaterdag 24 september 1988 Ongeveer 20 km ten zuiden van Cambrai Kamerijk) in Noord-Frankrijk ontspringt onze Schelde. 20 Jaar geleden voerde onze eerste voorzitter, de heer J.L. van Leeuwen, toen voorzitter van onze zusterkring West-Zeeuws-Vlaan deren - 39 heemkundigen uit die streek naar de bron van de Schelde. Vorig jaar waren het er honderdvijftig die er in 3 autobussen heentrokken en enthousiast terugkwamen. Eén van hen, de heer M.G.P.A. Hendrikse uit IJzendijke, wil onze gids zijn als wij er op zaterdag 24 september a.s. heengaan. Het wordt een lange dag. We willen vertrekken om: 6.30 uur van de Markt in Domburg 6.45 uur van Zoutelande, bij de kerk, 7.00 uur van Koudekerke, bij de kerk, 41

de Wete | 1988 | | pagina 43