nemer ddeiburg er hoogte jsrogge Groene School de bloemen. ïm- ie, het tweede jaar is goed voor een zij den veren plak en vanaf de derde keer een wordt een gouden medaille gegeven en eer vanaf het vierdejaar één met een cijfer erop van de aantal keren dat er is deel- zes genomen. Arianne zwom voor de derde en- keer mee en verdiend dit jaar haar eer- sag ste gouden plak. un- De zwemvierdaagse in Middelburg is ers dit jaar 'verhuisd'; voorheen vond het ke- evenement altijd plaats na de grote de vakantie, maar omdat het dan al sep- an- tember is, met veelal wat kouder weer, ten is er gekozen voor deze week vóór de iek vakantie. Aan het eind van de eerste 500 dag was het totaal van duizend deelne- oor mers al overschreden; bedrijfsleider en. Meijer verwacht dat er vandaag nog aar zeker driehonderd deelnemers zullen ail- volgen. erareen zijn gesiaagu uij ue ncgiuuu.. Opleidingscommissie ter stimulering van de vakbekwaamheid in de bouw nijverheid Walcheren, Noord- er Zuid-Beveland, Schouwen-Duive- land: Het diploma timmeren primair: M. Bos man Middelburg; B. Verhey Oost-Souburg; W. Griep Middelburg; P. Kieviet Nw.- St. Joosland; P. Tevel Arnemuiden; P. Minder- houd Nieuwdorp; 7 A. Westerbeke Goes; R. Roose Oostkapelle; F. Pieters Driewegen; J. Vinke Middelburg; C. Harthoom Goes; G. Tieleman Nieuwerkerk; M. Verwoerdt Mid delburg; M. Verton Zierikzee; A. van 't We steinde Heinkenszand; D. van der Wekken Zierikzee; A. de Visser Koudekerke (W); A. van Sluys Meliskerke; A. Joosse Kloetinge; P. Gouloze Colijnsplaat; K. van de Walle Vlissingen; R. Goedbloed Middelburg; J. Snoep Colijnsplaat; P. Voskamp Middel burg. Het diploma metselen primeur: 1J. Corbijn Goes; 2 R. de Jonge Nieuwdorp; 3 H. van 't Veer Kerkwerve. Het diploma timmeren voortgezet: 1 J. Dommisse Grijpskerke; 2 P. de Visser West- kapelle; 3 D. Witte Nieuwdorp; 4 C. Boutens Goes. KAPELLE - Aan de Groene School in Kapelle zijn de volgende kandidaten geslaagd: Groenverzorging-A: E. A. Libbenga, Hans- weert; J. C. Moeliker, Tholen; P. M. H. Pij nen, Hoogerheide; M. de Smit, Middelburg; T. Smits, Wemeldinge; R. G. G. G. v. 't Wes- tende, Koudekerke. Groenverzorging-B: K. M. Dalebout, Scharendijke; J. M. Jongerius, Vlissingen; C. J. A. Kriesels, Zegge; H. K. Y. M. Nijskens, Hulst; P. A. J. v. Oevelen, Nis pen; M. H. H. Poots, Brouwershaven; G. P. M. Roks, Steenbergen; S. E. Sandifort, Vlis singen; J. P. J. M. L. Serrarens, Hulst; P. Uijl, Vlissingen; G. J. Wagenaar, Goes; C. J. A. v. d. Weijgert, Fijnaart. Akkerbouw: M. C. An- driesse, Poortvliet; C. M. de Broecker, Baar land; A. P. Brouwer, Kerkwerve; C. J. Buijs, Oude Tonge; J. F. A. P. Flipsen, Lage Zwalu- we; J. C. Gideonse, Nw.- en St. Joosland; L. H. Guiljam, St.-Annaland; P. J. C. Hanse, Kerkwerve; C. J. Hoekman, Hoedekensker- ve- Jnn.'t Hof. Kapelle; C. M. J. Hoondert,

de Wete | 1988 | | pagina 46