NIEUWE LEDEN AANKONDIGINGEN EN MEDEDELINGEN mevr. A.A.M. du Fossé-v.d. Slikke, Vlissingen mevr. L. Dominicus, Middelburg G. Harinck, Leiden J. Wisse, Vlissingen J. de Groot, Zoutelande mevr. P. Roose, Koudekerke mevr. dr. W.S.S. van der Feen- van Benthem Jutting, Middelburg J. Heijse, Vlissingen J. Wouters, Westkapelle P. Schreijenberg, Biggekerke B.J. Galjaard, Amstelveen W. Bogaard, Koudekerke J. Bosselaers, Leuven (B) dr. H.T. Planteijd, Middelburg opgegeven door: mevr. Lorier bestuur bestuur mevr. M.M. de Wolf-Mol bestuur M. Kerkhove bestuur bestuur mevr. v. Rooijen M. Schreijenberg bestuur mevr. Kammeraad bestuur bestuur Lidmaatschap beëindigd: drs. P.J. van der Feen, Baron W.J. Opsomer, J.M.A. van Nassau, mevr. St. Huibregtse. Woensdag 26 oktober 1988 De grote belangstelling voor de in het najaar van 1987 georganiseerde lezing - met dia's - over de schilder Toorop was voor het bestuur aanleiding om te be sluiten voortaan ieder jaar een dergelijk onderwerp aan de orde te stellen. Dit jaar - en wel op woensdag 26 oktober a.s. - besteden we aandacht aan de schilder Reimond Kimpe. Dr. W.F.M. Kimpe, zoon van de schilder, spreekt dan over Reimond Kimpe, de mens, de schilder'. Eén en ander toegelicht met dia's. De bijeenkomst wordt gehouden in Hotel Walcheren te Koudekerke en begint om 20.00 uur. Woensdag 16 november 1988 In ons programma, gepubliceerd in De Wete van juli 1988, is een wijziging gekomen. Op woensdag 16 november a.s. spreekt niet de heer J. Snijders uit Middelburg voor ons, maar komt de heer A. FRANCKE uit Serooskerke onze aandacht vragen. Hij zal spreken over 'Dialect in het dagelijks leven'. Deze omzetting in ons programma leek ons zinvol, omdat we willen proberen die avond een zgn. geeltje te presenteren waarin een aantal 'verhalen in dialect' zijn opgenomen van ons erelid C.l. van Nieuwenhuijzen. Zoals gewoonlijk komen we ook deze keer bij elkaar in Hotel Walcheren te Koudekerke, aanvang: 20.00 uur. 43

de Wete | 1988 | | pagina 45