NIEUWE LEDEN Naam en woonplaats G. J. de Regt, Vlissingen G. Provoost, Domburg A.M.I. Steenlage, Vlissingen D. van der Linden, Vlissingen W.P. Lievense, Westkapelle mevr. M.C. Joziasse, Aagtekerke P.A. Dekker, Aagtekerke D.W. Roelse, Biggekerke Mevr. J. Rijpkema-Guérand, Vlissingen J. van Belzen, Middelburg F.H.A. Nicolaï, Dronrijp (Fr.) H.M.E. Nicolaï, Vlissingen mevr. M. Casetta-Trieller, Domburg mevr. C.A.G van den Berge-Vahlenkamp, Domburg A. Molendijk, Middelburg A. Maljaars, Vrouwenpolder H.A.J. Smals-v.d. Wal, Almelo J. Boone, Oostkapelle J.A. Wattel, Middelburg mevr. C. Roelse, Middelburg P.L. Engelse, Middelburg W.W. van Zandbrink, Aagtekerke mevr. C.P. Flierman-Thomassen, Middelburg A. Jobse, Oost-Souburg drs. H.M. Snoek, Vlissingen Openbare Bibliotheek (2e 'abonnement'), Vlissingen mevr. A.P. Janse-Gabriëlse, Westkapelle H. Willemse, Oostkapelle J. Geldhof, Floogeveen J. van Belzen, Vlissingen mej. C. van Zwienen, Vlissingen fam. L. Bollen-van Zwienen, Vlissingen M. Endels, Vilvoorde (B) L. Wisse, Meliskerke J. van de Woestijne, Middelburg K.G. ten Wolde, Middelburg L.J. Corstanje, Vlissingen D. Roelse, Vlissingen J. Looise, Budel opgegeven door: A. Lampert J.J. Provoost bestuur bestuur J. Louwerse bestuur bestuur W. Janse mevr. M.H. Rauwe M.P. de Bruin J.P. Luteijn J.P. Luteijn P. Davidse bestuur J.P. Luteijn J. Franke bestuur C. Dekker bestuur bestuur mevr. Verlare bestuur bestuur bestuur bestuur bestuur bestuur J.P. Luteijn bestuur mevr. van der Linden J.D. de Voogd J.D. de Voogd bestuur J.P. Roelse C. Dekker W. Sinke M.P. de Ridder mevr. C. Roelse mevr. A. Andriesse Lidmaatschap beëindigd: B. Brasser, J.D. Gideonse, C.G. Glerum, P. Goedegebure, J.F. Honig, J.H. van Ingen, P. Jobse, J. Pieterse, J. Smit, L. de Wolf, mevr. Visser-van Koeveringe, mevr. Louws-Jobse, mevr. R.A.G. v.d. Wal-Wagenaar, J. Dinge- manse, L. Koole, mevr. N.M. Francke, mevr. T. Dellebeke, M.J. de Roos. 38

de Wete | 1989 | | pagina 40