een rondrit over Walcheren, waarbij mevrouw H.J. Kruse onze gids zal zijn. De heer Veldhuis zal op de Westkappelse Dijk zijn gehouden inleiding ter plek ke nog van wat toelichting voorzien. De rondrit eindigt bij de Kapel van St. Maarten, waar onze secretaris U over dit unieke Walcherse monument zal ver tellen. U wordt daarna weer naar het N.S.-Station in Middelburg terugge bracht, waar we om 17.00 uur hopen te zijn. Dit 'Dagje Walcheren' kost 30,per persoon, inclusief koffie/thee, lunch en rondrit. Er kunnen aan deze dag hoogstens 50 personen deelnemen. Inschrijving voor deelname vindt plaats na ontvangst van het inschrijfgeld op girorekening 11.41.511 t.n.v. F. Kruse te Middelburg, Michaelsdreef 2. Indien bij ontvangst van Uw bijdrage blijkt, dat het maximum-aantal deel nemers al is bereikt, ontvangt U bericht, dat U op de reservelijst geplaatst bent. Blijkt dat U alsnog mee kan, dan krijgt U daarover weer vroegtijdig be richt. Opgave gaarne vóór 15 maart 1989. Het 'dagje Walcheren' is vooralsnog uitsluitend bestemd voor leden en partner die buiten Walcheren woonachtig zijn. Attentie Speciale aandacht vraag ik de leden voor het volgende. Mevrouw C.I. van Nieuwenhuyzen heeft om gezondheidsredenen moeten stoppen met de verkoop 'aan huis' van onze uitgaven. De heer W. Sinke, De Deckerestraat 21, 4388 HT te Oost-Souburg, heeft haar taak overgenomen. Zijn telefoonnummer is: 01184-61678. Dringend verzoek ik U mevrouw van Nieuwenhuyzen niet meer te schrijven of te bellen over het kopen van onze uitgaven. Val haar daarvoor s.v.p. ook niet aan haar woning lastig. Zij kan het er vanwege haar gezondheid echt niet meer bij hebben. 'Walcherse vertelseltjes van om 't 'oekje' Ik had het er in 'Wete(n)swaardigheden' al over: het boekje 'Walcherse ver telseltjes is nagenoeg uitverkocht. Ik heb nog een aantal exemplaren voor de leden apart gehouden. U kunt dus nog zo'n boekje kopen bij de heer W. Sinke in Souburg, eventueel bij mij en indien nog voorradig tijdens de bij eenkomst op 18 januari a.s. Prijs voor leden: 5,50, niet-leden betalen 7,50. H. secretaris 41

de Wete | 1989 | | pagina 43